Ένα γειά

Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Καλησπέρα σε όλους,
έγινα μέλος γιατί έχω κι εγώ τα ταξίδια στήν πρώτη γραμμή στήν ζωή μου, οχι μόνο γιατί μου αρέσουν, αλλά και λόγω τής δουλειάς μου. Ταξιδεύω στήν Ελλάδα τα τελευταία περίπου είκοση χρόνια, και έχω πάει σχεδόν παντού, εκτός από τρία - τέσσερα νησιά. Το να αναφέρω πόσο όμορφη είναι αυτή η χώρα, είναι περιττό. Όλα αυτά τα χρόνια έχω κάνει ατελείωτα χιλιόμετρα, πρέπει αν μπορούσα να μετρήσω, να κάλυπτα όλο τόν πλανήτη, και αυτό που λατρεύω είναι τα βουνά.
Μπήκα εδώ πιστεύοντας οτι έχω να μάθω αρκετά [ πληροφορίες, νέους προορισμούς, κλπ ] αλλά και με τήν μικρή εμπειρία μου, ίσως κάτι να προσθέσω κι εγώ.
Να κάνω και μιά ευχή για υγεία πάνω απ' όλα σε όλο τόν κόσμο, και αγάπη, γιατί τήν έχουμε ανάγκη.
Καλά ταξίδια, σε όλους :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Καλως ηρθες Βαγγελη στην ταξιδιωτικη παρεα μας.
:welcome2:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλωσορισες βαγγελη!καλη συνεχεια στα ταξιδια σου!και μαλιστα καλα να περασεις ,που ειναι σιγουρο ,στον επομενο προορισμο σου! εγω γυρισα πριν λιγες μερες και ετοιμαζονται αρκετοι για το πρωτο 15μερο του δεκεμβρη.θα βρεις πολλες πληροφοριες ,ειναι πανευκολος προορισμος.διαβασε τις ιστοριες και οτι θες εδω ειμαστε!
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
ευχαρισουμε για την ευχη,την χρειαζομαστε ολοι.καλα ταξιδια...ευχομαι οι δρομοι να ανοιγονται παντα μπροστα σου...τα βουνα και οι θαλασσες μονοπατια για τα βηματα σου...καλως ηρθες ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom