ΑΠΟΡΙΑ....

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Παρακαλώ,
έχω την εξής απορία::rolleyes:

έστω ότι ανεβάζω μια ερώτηση,
και μετά από κάποια ώρα ψάχνω αν υπάρχει απάντηση.

Που ψάχνω ακριβώς , αν δεν θυμάμαι - καθ'οτι και πρώιμο αλτσχαίμερ-
σε πιο θέμα την ανέβασα;

δηλαδή θέλω να πω : υπάρχει η δυνατότητα να μπω κάπου στο προφίλ μου ή κάπου αλλού και να βρω
όλες τις απάντησεις που μου δώθηκαν , συγκεντρωμένες;;

Συμπαθάτε με αλλά είμαι καινούργια...:roll:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Koita οταν ανοιγεις ενα θεμα ή σε ενδιαφερει καποιο θεμα να το παρακολουθεις,εχεις τη δυνατοτητα της αμεσης ειδοποιησης μεσω mail,δηλαδη οταν καποιος γραψει σε αυτο το θεμα εσυ λαμβανεις μαιλ οτι ο ταδε εγραψε αυτο στο ταδε θεμα. Επισης οταν απαντας καποιο θεμα που δε το εχεις γραψει εσυ αλλα καποιος αλλος,αυτοματα αυτο το θεμα καταγραφεται στο προφιλ σου και πας στους χρηστες και βρες τη λειτουργια θεματα που παρακολουθειτε και θα σου εμφανιστει.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.405
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μπορεις να μπεις στο προφιλ σου και πανω απο το χαρτη σου μπες στα στατιστικα και δες ολα τα μηνυματα που εχεις ανοιξει η ιδια ή εχεις συμμετασχει ;)
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κουμπί της αναζήτησης και να βρεις εύκολα το θέμα που είχες ανοίξει, βάζωντας π.χ. μερικές λέξεις από τον τίτλο του θέματός του κ.τ.λ.

Εναλλακτικά, από το προφίλ σου μπορείς να πας στην καρτέλα "Στατιστικά" και από κει να βρεις να μηνύματα που έχεις γράψει συνολικά στο forum, πατώντας εκεί που λέει "Αναζήτηση μηνυμάτων από τον/την".
 

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
σας ευχαριστώ πολύ, πολύ όλους!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.271
Μηνύματα
885.865
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom