Αεροπορικες Προσφορες

jass_gr

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
St Maarten
Εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα παρομοιο θεμα οποτε ειπα να ανοιξω ενα καινουργιο..
(αν υπαρχει ας με συγχωρεσουν οι Mods και ας το μεταφερουν εκει..)

Εδω προτεινω να βαζουμε προσφορες αεροπορικων εταιριων σε εισιτηρια που τυχαινει να δουμε..γιατι μπορει καποιους να τους ενδιαφερει
Τα τελευταια χρονια λογω του μεγαλου ανταγωνισμου πολλες εταιριες βγαζουν προσφορες κατα περιοδους με φτηνους ναυλους!

Τωρα επεσε στο ματι μου περιοδος προσφορων απο την ισπανικη ClickAir.
Για πτήσεις απο 1 Μάρτη εώς 15 Ιουνίου ( εκτός Πάσχα...)
Aνά τιμή και σελίδα...20,30,40, & 50 ευρώ.. με τους προορισμους.

http://www.clickair.com/view/diascl...9_dcf45fdc-b106-4b06-9df0-bf34e8c129ce&lang=2
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Πολυ καλες προσφορες.Βρηκα Αθηνα-Βαρκελωνη 50 ευρω και επιστροφη με 30 ευρω το ατομο.Οταν λεει εκτος Πασχα,πιο Πασχα εννοει,των καθολικων ή το δικο μας?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλησπερα!!!μετα απο τοσο καιρο παλι πισω!!!! τελικα δεν πηγα στην Ρωμη γιατι δεν μπορουσαμε να παρουμε αδεια απο την δουλεια τις ιδιες μερες με τον φιλο μου.Θελαμε 5 μερες και μονο τις 3 μπορουσαμε να παρουμε!!δεν συνεφερε θα τρεχαμε με την ψυχη στο στομα!! ενιωσα χαλια!! αφηστε που ειχα προβλημα και με το pc μου γι'αυτο εξαφανιστηκα!!
τωρα ειμαι παλι πισω και ετοιμη να ανακοινωσω οτι φευγω το Πασχα για Βαρκελωνη!!!!
και για να απαντησω στην ερωτηση σου μαλλον η clickair εννοει το δικο μας Πασχα γιατι η τιμη ενω την Μ.Τεταρτη ειναι 50 ευρω την Μ.Πεμπτη εκτοξευεται στα 200 ευρω Αθηνα-Βαρκελωνη:mad:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.072
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom