Αναζήτηση ξενοδοχείου μεταξύ Ρεθύμνου-Χανίων

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ξανάβαλα τη Ζάκρο στο πρόγραμμα για τριήμερη.
αυτά τα ποταμάκια και τα γεφυράκια, δεν τα είχα δει την προηγούμενη φορά!!!
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Ευτυχως που υπαρχει και ο soudianos και με ανεβαζει λιγο, μιλωντας για γεφυρακια και... ποταμακια??Αλλιως το Ευακι με εχει ριξει στα Ταρταρα για την επιλογη μου...Αλλη ερωτηση.."χοχλιους" εννοειται τα σαλιγκαρια ετσι??Και κατι αλλο...την πρωτη φορα που επισκεφθηκα την Κρητη ηταν στην Σουδα.....πριν 37, ναι 37 χρονια.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.707
Likes
6.337
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ευτυχως που υπαρχει και ο soudianos και με ανεβαζει λιγο, μιλωντας για γεφυρακια και... ποταμακια??Αλλιως το Ευακι με εχει ριξει στα Ταρταρα για την επιλογη μου...Αλλη ερωτηση.."χοχλιους" εννοειται τα σαλιγκαρια ετσι??Και κατι αλλο...την πρωτη φορα που επισκεφθηκα την Κρητη ηταν στην Σουδα.....πριν 37, ναι 37 χρονια.
σαλιγκάρια
μπα!!στο ναυτικό; πήγαινες για κουνέλι; ή στην ταβέρνα του ξαδέλφου μου απέναντι
στο Μύλο;
στη Ζάκρο θα βρεις την ηρεμία σου
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ευτυχως που υπαρχει και ο soudianos και με ανεβαζει λιγο, μιλωντας για γεφυρακια και... ποταμακια??Αλλιως το Ευακι με εχει ριξει στα Ταρταρα για την επιλογη μου...Αλλη ερωτηση.."χοχλιους" εννοειται τα σαλιγκαρια ετσι??Και κατι αλλο...την πρωτη φορα που επισκεφθηκα την Κρητη ηταν στην Σουδα.....πριν 37, ναι 37 χρονια.
Οχι Νικο μου στα ταρταρα δεν εριξα κανενα....τα συμπερασματα σου μολις φτασεις...εννοω οτι δεν κλεινεις Ζακρο οταν υπαρχουν τα Χανια στην αλλη ακρη του νησιου
Η Ζακρος δεν ειναι ασχημη....ειναι να την αραξεις εκει να ξεκουραστεις....αντε να πας στη Χρυση, στο Βαι, στο Μακρυ Γιαλο στη μονη Τοπλου,που ειναι κοντα σου
Δεν ειναι σε καμμια περιπτωση εδρα για να δεις το νησι....

Στη Σουδα εισουν πριν 37 χρονια???? τοσο προσφατα ???? :clap::bleh: θα σε παραλαβει τωρα ο soudianos και θα αναλυσετε τα παντα...ειναι φοβερος τυπος.....
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Σωστο ευακι αυτο που λες....Σκοπος των διακοπων μου ειναι να λιωσω πραγματικα..μπανιο-φαι-πιομα-ψαροντουφεκο βεβαια και ηρεμια.Πιστευω οτι γιαυτο ενδυκνεται η Ζακρος.Τωρα με την επικειμενη συναντηση και τις τοσες πληροφοριες που μου εχετε δωσει και σας ευχαριστω γιαυτο.....θα δουμε!!!
 

vasilis k

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΕΛΒΕΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
http://images.google.gr/images?hl=el&q=σταυρος χανια&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi


Για δες και το Σταυρό εξω απο τα Χανια γυρω στα 15 λεπτα ειναι η αποσταση
Σταυρός?? στο Ακρωτήρι δεν είναι?? πολύ ωραία είναι -οι πρώτες μου διακοπές "μόνος" ήταν εκεί πριν ακόμη τελειώσω το Λύκειο- θέλω όμως να βρίσκομαι μεταξύ Χανίων κ Ρεθύμνου κ κοντά στην Επισκοπή που θα βρίσκεται μια παρέα φίλων...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Σταυρός?? στο Ακρωτήρι δεν είναι?? πολύ ωραία είναι -οι πρώτες μου διακοπές "μόνος" ήταν εκεί πριν ακόμη τελειώσω το Λύκειο- θέλω όμως να βρίσκομαι μεταξύ Χανίων κ Ρεθύμνου κ κοντά στην Επισκοπή που θα βρίσκεται μια παρέα φίλων...
Βασιλη δυο επιλογες εχεις....αν οι φιλοι σου ειναι απο την περιοχη καλο θα ηταν να δουν καποια ξενοδοχεια αναλογα με τα δεδομενα σου
Αν παλι κανουν διακοπες στη περιοχη της Επισκοπης σε βολευει να κλεισεις στο Καβρο, εχει καλα ξενοδοχεια σου εγραψε και ο Χριστος νομιζω..ειναι μεταξυ Χανιων και Ρεθυμνου και εχεις πολλες επικογες στην ευρυτερη περιοχη
Αν κλεισεις εκει ενημερωσε μας και θα σου δωσουμε οτι πληροφοριες θελεις, ειναι κοντα η λιμνη Κουρνα, οι πηγες Αργυρουπολης, στην Επισκοπη θα βρεις πολυ καλο φαγητο και ντοπια κουζινα, ειναι το Ρεθυμνο διπλα σου, κοντα οι Καλυβες, κ.λ.π
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

vasilis k

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΕΛΒΕΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
http://images.google.gr/images?clie...ργυρουπολης Ρεθυμνο&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi


Βασιλη δες τις πηγες Αργυρουπολης ειναι κοντα στο Καβρο και αμεσως μετα την Επισκοπη που μενουν οι φιλοι σου
Κοντα υπαρχει και το χωριο Αργυρουπολη καθως επισης και η αρχαια Λαππα με αρκετα αξιολογα ευρηματα
Ωραία είναι άρα η γύρω περιοχή, κάπου εκεί τελικά θα κλείσω κ μάλιστα άμεσα σε κάποιο ξενοδοχείο με καλή παραλία μπροστά για να τους βολέυει να κατεβαίνουν γιατί εχουν κ παιδιά....άρα μπορεί να μην έχει κάτι ιδιαίτερο η Γεωργιούπολη αλλά η ευρύτερη περιοχή είναι το ιδανικό location όπως λέει κ ο Χρήστος....thanks πάντως για τις πολύτιμες πληροφορίες
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ωραία είναι άρα η γύρω περιοχή, κάπου εκεί τελικά θα κλείσω κ μάλιστα άμεσα σε κάποιο ξενοδοχείο με καλή παραλία μπροστά για να τους βολέυει να κατεβαίνουν γιατί εχουν κ παιδιά....άρα μπορεί να μην έχει κάτι ιδιαίτερο η Γεωργιούπολη αλλά η ευρύτερη περιοχή είναι το ιδανικό location όπως λέει κ ο Χρήστος....thanks πάντως για τις πολύτιμες πληροφορίες
O.k Βασιλη μολις κλεισεις ενημερωσε με να σου γραψω οτι παιζει στην ευρυτερη περιοχη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.054
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom