Ηνωμένο Βασίλειο Ανακαλύπτοντας το Κάρντιφ... και ένας περίπατος στις γειτονιές του Λονδίνου

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Ναι αλλά περίμενα να πάς μέχρι St Saviour's Dock που είναι λίγα μέτρα μετά την Tower Bridge. Ένα μέρος σχετικά άγνωστο.Δεν πήγες?
Παρόλο που είχα τυπώσει τη διαδρομή και είχα πρόγραμμα να την ακολουθήσω κατά γράμμα, νομίζω ότι ή κάπου έχασα το δρόμο ή αν θυμάμαι καλύτερα έμπλεξα με την Borough Market και βαριόμασταν να συνεχίσουμε. Φέτος όμως σίγουρα θα την ξανακάνω και θα πιώ και μία μπύρα στην υγειά σου!
Πάντως στα τόσα πολλά ταξίδια που έχω κάνει στο Λονδίνο, πάντα κάτι ξεχνάω και μένει για την άλλη φορά. Δικαιολογία για να πηγαίνω συνεχώς. ;) Είναι βέβαια και τόσα πολλά που έχει να σου προσφέρει αυτή η πόλη.

Σ'ευχαριστώ κι εγώ για τα όμορφα σου λόγια και να πω πως όλα είναι αλυσίδα. Εσύ το έμαθες από μένα εγώ πιο πριν το έμαθα από κάποιον άλλον. Με λίγα λόγια το travelstories και τα μέλη του μας έμαθαν πολλά και η ανταλλαγή απόψεων, γνώσεων είναι πολύτιμη.
Έτσι ακριβώς. Το Travelstories είναι πολύτιμο!
 
Last edited:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Παρόλο που είχα τυπώσει τη διαδρομή και είχα πρόγραμμα να την ακολουθήσω κατά γράμμα, νομίζω ότι ή κάπου έχασα το δρόμο ή αν θυμάμαι καλύτερα έμπλεξα με την Borough Market και βαριόμασταν να συνεχίσουμε. Φέτος όμως σίγουρα θα την ξανακάνω και θα πιώ και μία μπύρα στην υγειά σου!
Πάντως στα τόσα πολλά ταξίδια που έχω κάνει στο Λονδίνο, πάντα κάτι ξεχνάω και μένει για την άλλη φορά. Δικαιολογία για να πηγαίνω συνεχώς. ;) Είναι βέβαια και τόσα πολλά που έχει να σου προσφέρει αυτή η πόλη.


Έτσι ακριβώς. Το Travelstories είναι πολύτιμο!
Μονο 11 μερες εμειναν για την δευτερη επισκεψη στο Glorious London και αυτη τη φορα θα μεινω μακρια απο φιλους και Ελληνικα τσιμπουσια και θα λιωσω μποτακια στο περπατημα.....:)
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Μονο 11 μερες εμειναν για την δευτερη επισκεψη στο Glorious London και αυτη τη φορα θα μεινω μακρια απο φιλους και Ελληνικα τσιμπουσια και θα λιωσω μποτακια στο περπατημα.....:)
Σου εύχομαι να περάσεις ωραία, να λιώσεις μποτάκια και περιμένουμε ανταπόκριση, όταν με το καλό γυρίσεις, όπως μόνο εσύ ξέρεις να μας δίνεις!
'Εβαλα κι εγώ αντίστροφη μέτρηση, 29 και σήμερα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.680
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom