Μήλος Αξίζει τελικά να πάω φέτος στην Μήλο;

bohemian

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστρία
Γεια σας παιδιά!!!!
Έψαξα αρκετά στο site για τη Μήλο, βρήκα πληροφορίες αλλά έχω μπερδευτεί! Δεν έχω επισκεφτεί ξανά νησί των Κυκλάδων κι έλεγα φέτος να πάω με τον φίλο μου στην Μήλο στα μέσα Αυγούστου. Πέρυσι πήγαμε Σκόπελο και περάσαμε πολύ καλά. Για τη Μήλο, έχω την εντύπωση, ότι γίνεται ένας πανικός και φοβάμαι ότι δεν θα ''χαρώ'' το νησί...Μήπως καλύτερα να πήγαινα Νάξο;
Σας ευχαριστώ πολύ..
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Έχω την αίσθηση ότι η Νάξος θα είναι ακόμα χειρότερα μέσα Αυγούστου.. Η Μήλος πάντως αξίζει απίστευτα...Από τα πιο όμορφα νησιά των Κυκλάδων. :p
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μεσα Αυγουστου οπου και να πας τα ιδια χαλια θα ειναι. Εγω θα παω αρχες Ιουλιου.
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα
Η Μήλος είναι ωραία πάντα...Μια χαρα θα περάσεις..! Μην σε ανησυχεί ο κόσμος..
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.418
Πέρσι πήγα Μήλο αρχές Αυγούστου, μια χαρά ήτανε, μη φοβάσαι! Ένα θετικό είναι ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των τουριστών που την προτιμούν είναι ζευγάρια, χαλαροί άνθρωποι που δεν πηγαίνουν για να ξεσαλώσουν... Ο καθένας κοιτάει την πάρτη του και that's all... Και θεωρώ προσωπικά τη Μήλο πολύ καλύτερη από τη Νάξο ή παρόμοιες επιλογές!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
πηγα και μηλο και ναξο την ιδια εποχη περιπου ....Η μηλος μεσα αυγοστου ηταν πολυ χαλαρη, ο κοσμος ειναι περισσοτερο ζευγαρια, δεν ειχε εντονη διασκεδαση και οι παραλιες ειναι πολλες, ομορφες και κοντα ετσι ο κοσμος μοιραζετε.Στα συν η ευκολη προσβαση στα περισσοτερα μερη ακομα και με τοπικα κτελ...

Η ναξος τελος αυγουστου ειχε σαφως περισσοτερο κοσμο αλλα και παλι οχι σε ενοχλητικο σημειο . Σε αντιθεση με τη Μηλο για να την απολαυσεις χρειαζεται αμαξι καθως εχει ομορφα ορεινα χωρια και παραλιες αρκετα μακρια απο τη χωρα.
 

apithani

Member
Μηνύματα
45
Likes
5
Ναξο μην πας θα γινεται χαμος.... να πα Μηλο πηγα περισυ ειναι τελειο νησι....εχει παρα πολλες παραλιες κ ετσι ο κοσμος μοιραζεται...ενω στην Ναξο πανε ολοι αγια αννα κ αγιο προκοπη!!!! για ζευγαρι καλυτερα Μηλο
 

apithani

Member
Μηνύματα
45
Likes
5
ααα σκοπελο αξιζει να παω??? λεμε να παμε φετος.... σε ποιο μερος να μεινω???!!!!
 
Μηνύματα
31
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ με καλη παρεα!
Εγω παντως μεσα Αυγουστου θα ειμαι Μηλο :clap: :clap: :clap: Αντε ελα να γινουμε πολλοι... Ολοι οι καλοι χωρανε παντουυυυυ :D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.558
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom