Απεργία ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας την Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Aegean και Olympic Air: Ακυρώνονται όλες οι πτήσεις την Πέμπτη λόγω της απεργίας<p>Πηγή: <a target="_blank" href="iefimerida.gr - Ειδήσεις και νέα - Η κορυφαία εφημερίδα online">iefimerida.gr</a> - <a target="_blank" href="Aegean και Olympic Air: Ακυρώνονται όλες οι πτήσεις την Πέμπτη λόγω της απεργίας - iefimerida.gr">Aegean και Olympic Air: Ακυρώνονται όλες οι πτήσεις την Πέμπτη λόγω της απεργίας - iefimerida.gr</a></p>
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
Aegean και Olympic Air: Ακυρώνονται όλες οι πτήσεις την Πέμπτη λόγω της απεργίας<p>Πηγή: <a target="_blank" href="iefimerida.gr - Ειδήσεις και νέα - Η κορυφαία εφημερίδα online">iefimerida.gr</a> - <a target="_blank" href="Aegean και Olympic Air: Ακυρώνονται όλες οι πτήσεις την Πέμπτη λόγω της απεργίας - iefimerida.gr">Aegean και Olympic Air: Ακυρώνονται όλες οι πτήσεις την Πέμπτη λόγω της απεργίας - iefimerida.gr</a></p>
Η απορία μου αν κάποιος πχ γυρνάει από εξωτερικό τη πέμπτη, σήμερα που ανακοινώθηκε πως καλύπτεται πχ με ξενοδοχείο ή άλλη πτήση που μπορεί να έχει δύο μέρες μετά για παράδειγμα; μένει απλα στο κενό; αδιανόητα πράγματα για ουσιαστικά μια μερα πριν
 

pepakos

Member
Μηνύματα
164
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Η ανακοίνωση αυτή υπάρχει και στο site της Aegean ? Δίοτι δεν την βρίσκω.
Επίσης λεει χαρακτηριστικά για "πτήσεις που επηρεάζονται". Επομένως κάποιες πτήσεις θα πραγματοποιηθούν κανονικά.... ή όχι ?
Το θέμα είναι ότι μέχρι τελευταία στιγμή θα είναι όλα φλου ! Ως συνήθως. Με Pegasus που μίλησα μου είπαν οτι αύριο θα ξέρουν.
 

pepakos

Member
Μηνύματα
164
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Έβγαλε ανακοίνωση και το αεροδρόμιο Αθηνών.

1678809493194.png
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.022
Likes
41.000
Η απορία μου αν κάποιος πχ γυρνάει από εξωτερικό τη πέμπτη, σήμερα που ανακοινώθηκε πως καλύπτεται πχ με ξενοδοχείο ή άλλη πτήση που μπορεί να έχει δύο μέρες μετά για παράδειγμα; μένει απλα στο κενό; αδιανόητα πράγματα για ουσιαστικά μια μερα πριν
Επειδη μου εχει τυχει, η πτηση εγινε μολις τελειωσε η απεργια, δηλαδη καποιες ωρες μετα.
Εξαρταται απο την εταιρεια πως θα το διαχειριστει.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Από το ταξιδιωτικό γραφείο που είχα κλείσει εισιτήριο για την Πέμπτη, με πήραν και μου άλλαξαν πτήση για την Παρασκευή. Η πτήση της Aegean που είχα, έχει εξαφανιστεί από τον λογαριασμό μου.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Η ανακοίνωση αυτή υπάρχει και στο site της Aegean ? Δίοτι δεν την βρίσκω.
Επίσης λεει χαρακτηριστικά για "πτήσεις που επηρεάζονται". Επομένως κάποιες πτήσεις θα πραγματοποιηθούν κανονικά.... ή όχι ?
Το θέμα είναι ότι μέχρι τελευταία στιγμή θα είναι όλα φλου ! Ως συνήθως. Με Pegasus που μίλησα μου είπαν οτι αύριο θα ξέρουν.
Ναι υπάρχει. Με το που μπεις πάνω πάνω εχει ένα πεδίο που λέει σημαντικές ανακοινώσεις
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.377
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom