• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάρτιο - Απρίλιο 2018 !!

Γαλλία Απορίες για Παρίσι

Louizao

New Member
Καλημέρα σε όλους θα μπορούσε κάποιος μου προτεινει ένα πάρκινγκ που να βολεύει σε μεταφορα διότι υπάρχουν και μικρά παιδιά στην περιοχή Μονμάρτη και Βαστίλης?

chrisbd

Member
Καλημέρα σε όλους θα μπορούσε κάποιος μου προτεινει ένα πάρκινγκ που να βολεύει σε μεταφορα διότι υπάρχουν και μικρά παιδιά στην περιοχή Μονμάρτη και Βαστίλης?
Για να επισκεφθεις τα μνημεια ή για να μείνεις εκεί γύρω;;

john_shadow86

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
πόση ώρα περίπου πριν την πτήση θα πρέπει να είμαι στο αεροδρόμιο (CDG) με τα τωρινά δεδομένα;

επίσης κάποια πρόταση για ένα 3μερο ΠΣΚ πρόγραμμα γουατ του βιζιτ; :icon_cheesygrin: (Έχω και το πρωινό της Δευτέρας, 16:50 είναι η πτήση επιστροφής)
:pilot:

vanda

Member
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
πόση ώρα περίπου πριν την πτήση θα πρέπει να είμαι στο αεροδρόμιο (CDG) με τα τωρινά δεδομένα;

επίσης κάποια πρόταση για ένα 3μερο ΠΣΚ πρόγραμμα γουατ του βιζιτ; :icon_cheesygrin: (Έχω και το πρωινό της Δευτέρας, 16:50 είναι η πτήση επιστροφής)
:pilot:
Πολύ ωραίο πρόγραμμα αυτό που πρότεινε το αγαπητό μέλος @Leftris B στο σχετικό θέμα:

Γαλλία - Παρίσι 5 ημέρες (πιο κλισέ πεθαίνεις)

Leftris B

Member
Επόμενο Ταξίδι
αυτό που δεν θα ακυρωθεί!
Ονειρεμένο Ταξίδι
πάντα ο επόμενος!!

john_shadow86

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Πρώτη φορά πάω! απλά δεν ξέρω αν με παίρνει να πάω Λούβρο την Δευτέρα αντί για Παρασκευή που έχω αρχικά σαν πλάνο..

Leftris B

Member
Επόμενο Ταξίδι
αυτό που δεν θα ακυρωθεί!
Ονειρεμένο Ταξίδι
πάντα ο επόμενος!!
Πρώτη φορά πάω! απλά δεν ξέρω αν με παίρνει να πάω Λούβρο την Δευτέρα αντί για Παρασκευή που έχω αρχικά σαν πλάνο..
στο Λούβρο καλά είναι να πας μία μέρα με άσχημα προγνωστικά καιρού, βροχές κτλ.

Señor_Nada

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος

Είναι πάρα πολύ μεγάλο μουσείο θέλει πολλές ώρες για να δεις τα βασικά. Πλέον εισιτήρια αγοράζεις μόνο online και για συγκεκριμένη ώρα εισόδου. Ακόμα κι αν δικαιουσαι μηδενικό εισιτήριο πρέπει να το κλείσεις Online. Αυτό είναι πολύ καλό γιατί γλιτώνεις τις μεγάλες ουρές της εισόδου.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.023
Μέλη
36.653
Νεότερο μέλος
past

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα