Αργεντινή Αργεντινη....ελ καλαφατε-ουσουαγια οδικως..!

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
καλησπερα σε ολους..::p:p..μετα απο καιρο και εχοντας πλεον πιο αμεση επαφη με την τεχνολογια(εβαλα ιντερνετ..!!:shock::shock:..)αρχιζω να "χτιζω" κομματι-κομματι το ταξιδι για την εξωτικη αργεντινη...εχω διαβασει αρκετες χρησιμες πληροφοριες για εκει απο το φορουμ μας,και σχεδον εχω καταληξει σε ενα προγραμμα 20ημερο(τουλαχιστον..καθως αν ξαναπαω νοτια αμερικη δεν με βλεπω να γυρναω στην ωρα μου,αλλα αυτη ειναι μια αλλη κουβεντα..;):lol:..)..θελω λοιπον να ρωτησω αν εχει καποιος παει απο το ελ καλαφατε στην ουσουαγια οδικως μες τον χειμωνα(αυγουστο) και αν ειναι βεβαια αυτο εφικτο...:lol::lol:..διαβασα την ιστορια του λεωνιδα και νομιζω οτι εκανε την διαδρομη μεχρι ενα σημειο,αν δεν κανω λαθος....ειναι μια μοναδικη,πιστευω,εμπειρια και δεν θα αφησω την ευκαιρια να την δοκιμασω...η αποσταση που ειδα ειναι νγυρω στα 900 χλμ,αλλα το αγχος μου ειναι αν ειναι ο δρομος προσβασιμος λογω παγετου ισως η χιονιου...:roll:..ευχαριστω εκ των προτερων..:clap::clap::p
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Καλησπέρα Γιώργο. :DΕτσι όπως γυροφέρνεις την Λατινική Αμερική σε βλέπω να την κάνεις κατά κει τελικά:haha: και να ρίχνεις μαύρη πέτρα πίσω σου :haha:. Καλή οργάνωση και καλοτάξιδος.
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου μαιρα(η μαρια.:).??)..ειναι ξελογιαστρα αυτη η ηπειρος φαινεται...:haha::haha:..και απο οσους βλεπω εδω μεσα το μικροβιο ολο και μεγαλωνει..:haha::haha:..οκ..σου ευχομαι και γω να πας και να περασεις ομορφα στο περου ,που απ'οτι ειδα ειναι προορισμος για σενα..:D:D:peru01:
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Τέλη Απριλίου για 26-28 μέρες.:clap::clap::clap:
Ετσι μας ξεσηκώνετε με τις ιστορίες σας και πολύ καλά κάνετε βεβαίως :lol:
Ευχαριστώ για τις ευχές.
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Καλώς τον. χαίρομαι που έβαλες internet. Αντε θα τα λέμε συχνά. Βλέπω ετοιμάζεσαι πυρετωδώς για Αργεντινή. Με το καλό.
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
ευχαριστω χρυσα..:p:p..ευχομαι και σε σενα με το καλο συντομα να πραγματοποιησεις την ταξιδαρα που ονειρευεσαι στο (που αλλου..??)περου...:clap::clap:

υ.γ.τωρα πως γινεται να φτιαχνω ενα θεμα καινουργιο για αργεντινη,και να μιλαω παλι μονο για το περου,δε ξερω...:haha::haha::haha::shock::shock::shock:..
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Γιώργο μετά τη κουβέντα μας είμαι μόνιμα προσανατολισμένη προς τα κει. αν και είναι δύσκολο με αυτούς που έπλεξα εδώ μέσα(Ινδίες ν.α ασία) προβληματίζομαι για το οργανωμένο ή όχι της φάσης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.279
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom