Γενικά Ασια με air flyscoot τρελη ιδεα ή οχι?

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Αν δε σε ξετρελαίνουν οι παραλίες, μιας και πας ως εκεί, γιατί δεν αντικαθιστάς τις 3 μέρες της Ταϊλάνδης με Siem Reap και τους ναούς του Άνκορ στην Καμπότζη; Δεν έχει κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα ή στην Ευρώπη γενικά και οι 3 μέρες νομίζω είναι ό,τι πρέπει για να δεις το μέρος.
 

giannisnestor

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Αν δε σε ξετρελαίνουν οι παραλίες, μιας και πας ως εκεί, γιατί δεν αντικαθιστάς τις 3 μέρες της Ταϊλάνδης με Siem Reap και τους ναούς του Άνκορ στην Καμπότζη; Δεν έχει κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα ή στην Ευρώπη γενικά και οι 3 μέρες νομίζω είναι ό,τι πρέπει για να δεις το μέρος.
Μου αρεσει η προταση σου θα το ψαξω!!!

Εμένα πέντε πτήσεις μου βγήκαν 550€ τέλη Αυγούστου που πήγα, για τα λεφτά της μια χαρά είναι η Scoot ,καινούργια αεροπλάνα έχει ,δεν έχει πολυτέλειες βέβαια,με ένα βιβλίο μαζί σου μια χαρά τη βγάζεις 11 ώρες και το βασικό πας απευθείας Σιγκαπούρη,σκέφτομαι πάλι καλοκαίρι να πάω Σιγκαπούρη ξανά με Scoot και από κει Καμπότζη και Βιετνάμ,εγώ στο προτείνω ανεπιφύλακτα.



Πολύ καλό φτηνό και πάντα στην ώρα τους,διάλεξε από εδώ εκδρομές που θες
https://www.phukettoursdirect.com/?...FHM4Mc9gLXwsZXLFk0r_2Qz52XMrNjhoaAoZkEALw_wcB

Σ ευχαριστω για το link πολυ χρησιμο
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.601
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom