Ουγγαρία Π.Γ.Δ.Μ. Σερβία Αστεγικές οι νύχτες !!!

Alex Loco

Member
Μηνύματα
337
Likes
1.741
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Θεσσαλονικιός Αρειανος και με εφεση στα ταξιδια αστραπη ! Τι μου θυμιζεις !Σε λιγα χρονια σε βλεπω Σαββατοκυριακο στο Περου καλεσμενο σε γενεθλια !
xaxa μακάρι !!
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Για κάποιο λόγο δεν σκεφτήκαμε καν να κλείσουμε κάτι !! Μα και άπειρος να είσαι πρέπει να το σκεφτείς αυτό. Τώρα το λέμε και γελάμε. Επειδή σκοπεύω να πάω σε όλη την Ευρώπη όλη όμως έλεγα κάποτε να έγραφα ένα βιβλίο σαν άλλος Γκιούλιβερ :p .αμα γίνει ποτέ θα σου στείλω το πρώτο αντίγραφο :p !!
Διάβασα την ιστορία σου και λέω πως είναι δυνατόν να είναι κάποιος τόσο χύμα :) και μετά θυμήθηκα ότι και εγώ παλιότερα έχω ταξιδέψει σε διάφορα μέρη χωρίς να έχω κλείσει από πριν ξενοδοχείο και δεν βρήκαμε τελικά εκεί και την βγάλαμε σε παγκάκι το πρώτο βράδυ:clap:
Διάβασε και την ιστορία μου εδώ
από την Ρώμη αν θέλεις που ήταν πολύ χύμα φάση μήπως και πάρεις καμιά ιδέα για τα επόμενα σου ταξίδια:)
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
337
Likes
1.741
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Διάβασα την ιστορία σου και λέω πως είναι δυνατόν να είναι κάποιος τόσο χύμα :) και μετά θυμήθηκα ότι και εγώ παλιότερα έχω ταξιδέψει σε διάφορα μέρη χωρίς να έχω κλείσει από πριν ξενοδοχείο και δεν βρήκαμε τελικά εκεί και την βγάλαμε σε παγκάκι το πρώτο βράδυ:clap:
Διάβασε και την ιστορία μου εδώ
από την Ρώμη αν θέλεις που ήταν πολύ χύμα φάση μήπως και πάρεις καμιά ιδέα για τα επόμενα σου ταξίδια:)
Θα τη διαβάσω τώρα ! Πάντως εγώ ψήνομαι να πάω ξανά κάπου και να μείνω έξω οργανομένα ! ( οραγνομένα ενοώ να μείνω έξω να μην προκύψει :p)
 

nickzark

Member
Μηνύματα
85
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Οπουδηποτε εξωτερικο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Απιστευτη εμπειρια και υπεροχη αφήγηση. Μακάρι να τα είχα ζήσει και εγώ. Το μόνο χύμα που έχω κανει ετσι ειναι να κοιμηθώ στην Κατερίνη σε αμάξι και μετά στην παραλία οπου ξύπνησα κατακόκκινος σαν κοτοπουλο ψημένο απο τον ήλιο
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
337
Likes
1.741
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Απιστευτη εμπειρια και υπεροχη αφήγηση. Μακάρι να τα είχα ζήσει και εγώ. Το μόνο χύμα που έχω κανει ετσι ειναι να κοιμηθώ στην Κατερίνη σε αμάξι και μετά στην παραλία οπου ξύπνησα κατακόκκινος σαν κοτοπουλο ψημένο απο τον ήλιο
χαχαχ εγώ θέλω να το ξανακάνω η κάπου έξω η σε αμάξι πάλι αλλά χειμώνα !!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.787
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom