Αφαίρεση Tapatalk

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το tapatalk είναι η πλατφόρμα που χρησιμοποιούσαμε για αρκετά χρόνια για να δίνουμε πρόσβαση στα μέλη και τους αναγνώστες του Travelstories από κινητά τηλέφωνα. Το τελευταίο διάστημα υπήρξαν σημαντικές αλλαγές στην πλατφόρμα αυτή από τους ιδιοκτήτες της, οι οποίες περιλαμβάνουν σοβαρές απειλές στην ασφάλεια του σάιτ και των στοιχείων μας.

Ως αποτέλεσμα, από σήμερα το tapatalk έχει αφαιρεθεί από το Travelstories. Όπως γνωρίζετε εδώ και κάποιο διάστημα έχουμε πλήρως responsive design και μπορείτε να επισκέπτεστε το σάιτ από τα κινητά σας τηλέφωνα απλά πληκτρολογώντας τη διεύθυνση στον browser σας. Ξέρω ότι παρόλα αυτά το tapatalk για κάποιους ήταν ευκολία, αλλά τα αρνητικά που έχει πλέον υπερισχύουν πολύ των όποιων θετικών και έπρεπε να αφαιρεθεί.

Μπορείτε να βάλετε το εικονίδιο του site στην αρχική σελίδα του κινητού σας για ευκολότερη πρόσβαση, δείτε εδώ:

http://www.travelstories.gr/community/threads/Πρόσβαση-στο-travelstories-από-κινητό.47198/
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Άσχετο, αλλά εκπληκτικές οι φωτογραφίες σου, εύγε.
Σ ευχαριστω για τα καλα λόγια ειδικά από έναν respectful ταξιδευτή και χαιρομαι για τη μετάδοση των εικόνων μου. Συγνώμη από όλους για τον άσχετο με το θέμα σχολιασμό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.176
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom