Ισπανία Βαρκελώνη...δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!!!

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
τι να πώ. μαλλόν όταν μπαίνω σε αυτούς τους χώρους κατι παθαίνω. Και στα σουπερ μαρκετ το πολύ 5 λεπτά. Μετά με πιάνει ημικρανία. Μάλλον εγώ έχω προβλημα :p
Την επόμενη φορά δωσε της μια ευκαιρία! :) Μπορεί να αλλάξεις γνώμη αν δοκιμάσεις απτις νοστιμιές που θα βρεις εκεί.. Εμείς είχαμε φάει σουβλάκια θαλασσινών με χταποδάκι, καλαμαρια γαρίδες.. Τα φτιάχνουν εκεί μπροστά σου..
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.095
Likes
23.936
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Πολύ ωραία ιστορία με πανέμορφες φωτογραφίες.
Σε 6 μέρες θα είμαι κι εγώ εκεί να θαυμάσω τα μέρη που τόσο ωραία μας περιέγραψες.
Ευχαριστώ.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη ιστορία σου. Ζήλεψα που είδατε αγώνα στο Camp Νou, πρέπει να ήταν υπέροχα. Πόσο το βρήκατε το εισιτήριο;
 

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Πολύ ωραία ιστορία με πανέμορφες φωτογραφίες.
Σε 6 μέρες θα είμαι κι εγώ εκεί να θαυμάσω τα μέρη που τόσο ωραία μας περιέγραψες.
Ευχαριστώ.

α τέλεια. Να μας διηγηθείς σύντομα νέα. Είμαι περίεργη τι καινούργιο γίνεται. Να περάσεις τέλεια.

Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη ιστορία σου. Ζήλεψα που είδατε αγώνα στο Camp Νou, πρέπει να ήταν υπέροχα. Πόσο το βρήκατε το εισιτήριο;

αγοράσαμε εισιτήρια απο τον πεζόδρομο στην Las Ramplas. 35 ευρώ κόστιζε στο πάνω διάζωμα. Αλλά βλέπαμε πολύ καλά λόγω υποδομής γηπέδου. Προτιμότερο να δεις αγώνα από το να πληρώσεις 20κάτι ευρώ για ξενάγηση στο γήπεδο και το μουσείο του camp nou.

Την επόμενη φορά δωσε της μια ευκαιρία! :) Μπορεί να αλλάξεις γνώμη αν δοκιμάσεις απτις νοστιμιές που θα βρεις εκεί.. Εμείς είχαμε φάει σουβλάκια θαλασσινών με χταποδάκι, καλαμαρια γαρίδες.. Τα φτιάχνουν εκεί μπροστά σου..

Ουπς αυτό με τα σουβλάκια θαλασσινών με έπεισε. Με έπιασε η αγοραφοβία μου και ήθελα να βγώ απο εκει μέσα. Γιατί το είπες αυτό; Καλύτερα να ζούσα μέσα στην άγνοια. :p
 

clear

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειο Ακρωτήρι
Αν σας αρέσει η La boqueria θα σας πρότεινα την επόμενη φορά να πάτε την Boqueria Santa Caterina, δεξιά όπωσ ανεβαίνεις την Via Laietana με λιγότερο κόσμο και φοβερό (αν και λίγο τσιμπημένο) φαγητό
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Πόσο πίσω με πήγες, burtonitsa! Η Βαρκελώνη παραμένει ως σήμερα το καλύτερο ταξίδι μου! Σε ευχαριστώ που καθώς διάβαζα την ιστορία σου "ταξίδεψα"...
 
Last edited by a moderator:

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Πόσο πίσω με πήγες, burtonitsa! Η Βαρκελώνη παραμένει ως σήμερα το καλύτερο ταξίδι μου! Σε ευχαριστώ που καθώς διάβαζα την ιστορία σου "ταξίδεψα"...

Σε ευχαριστώ πολύ. Τι πιο ωραίο απο το να προσφέρεις σε άλλους μία ιστορία που ξυπνάει όμορφες αναμνήσεις ή που τον κάνει να ονειρεύεσαι νέες εξορμήσεις..... ;)
 
Last edited by a moderator:

sofia22

Member
Μηνύματα
10
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο
Αν σας αρέσει η La boqueria θα σας πρότεινα την επόμενη φορά να πάτε την Boqueria Santa Caterina, δεξιά όπωσ ανεβαίνεις την Via Laietana με λιγότερο κόσμο και φοβερό (αν και λίγο τσιμπημένο) φαγητό
:) αυτό ήταν το αγαπημένο μου καθως και το Βάσκικο Mikel Etxea... αχχχχ Βαρκελώνη αγαπημένη..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.574
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom