Βγαίνουμε Αθήνα

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Καταρχάς συγχαρητήρια για την εισαγωγή σου στο πανεπιστήμιο (υποθέτω αφού θα μένεις Ζωγράφου)

Στο Γκάζι θα πας και θα δεις έχει πολλά μαγαζιά πάνω και γύρω από την πλατεία. Ενδεικτικά αυτά που είναι της ηλικίας είναι το WS και για μετά τις 3:00 το Voodoo. Παραλιακή και καθημερινές δεν θα έχει τρελό κόσμο και πολλά πάρτυ στα μαγαζιά αλλά κόσμο της ηλικίας σου μαζεύει το Ακάνθους. Googlαρετα για να βρεις τοποθεσίες και λεπτομέρειες.

P.S. Μην αγχώνεσαι, 5 χρόνια θα είσαι στην Αθήνα, θα τα μάθεις καλύτερα απ΄όλους. ;)
 

Paris81

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Καλημέρα σας.Δεν έβρισκα σχετικότερο thread για να γράψω την απορία μου οπότε κατέφυγα εδώ.
Μερικοί από εσάς με γνωρίζετε αλλά θα ξανασυστηθώ.
Νίκος λέγομαι, είμαι 18 και μένω επαρχία.Έδωσα ,όπως φαντάζεστε, πανελλήνιες και δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά που έκλεισα ήδη και σπίτι στην Αθήνα.
Την προκείμενη Κυριακή θα ανέβω για κάτι δουλειές με τους δύο κολλητούς μου και αφού μείνουμε σπίτι μου-Ζωγράφου - θα βρούμε τρόπο να ξεσκάσουμε και το τετραήμερο (Κυριακή -Τετάρτη).
Η ερώτηση τώρα αφορά τη νυχτερινή διασκέδαση.Ψάχνουμε να πάμε κάπου με πολύ κόσμο-στην ηλικία μας εννοείται- και να "κοπανηθούμε" ,κατά προτίμηση, στο χορό.
Απαντήσεις τύπου : να πάτε γκάζι/παραλιακή μου τις έχουν δώσει οι περισσότεροι Γι αυτό κατέφυγα στο forum για μια πιο συγκεκριμένη απάντηση.Λόγου χάρη: "Να πάτε σ'αυτο το μαγαζί Κυριακή γίνεται χαμός.Εκεί Δευτέρα έχει event."
Ξέρω ότι δεν έχει τόσο κόσμο η Αθήνα αυτήν την περίοδο αλλά κάθε συμβουλή σας είναι πολύτιμη.
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Επίσης μπορείς να πάρεις ηλεκτρικό και να κατέβεις Μοναστηράκι. Περπατάς με τους φίλους προς το Θησείο ή και Ψυρρή, όπου το ένα κλαμπάκι είναι δίπλα στο άλλο. Οπου βρεις κάτι που σου κάνει κλικ απλά μπαίνεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom