Αυστρία Γερμανία Βιέννη-Μόναχο

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
έχεις απόλυτο δίκιο...αλλά έχω μπερδευτεί δεν ξέρω αν τελικά θα πάω νε τρένο η με συμφέρει καλυτέρα να νοικιάσω αυτοκίνητο.....δεν ξέρω αν βεβαία θα μπορώ να βγω από τα σύνορα με το χτικιάρικο.......μου μένουν 3 μέρες να αποφασίσω......ευχαριστώ πολύ παντός....

Τα νοικιαστά αυτοκίνητα μεταξύ Αυστρίας και Γερμανίας κυκλοφορούν κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Άλλωστε, ούτε που θα καταλάβεις που ακριβώς είναι τα σύνορα και πότε τα περνάς. Μόνο μια ταμπέλα υπάρχει που σε καλωσορίζει στην κάθε χώρα.
 
Last edited by a moderator:

rallyers

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
νεπαλ
Ευχαριστώ πολύ ....μου έφυγε ένα βάρος.........
 
Last edited by a moderator:

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
φιλε νοικιασε αυτοκινητου.οπου πηγαινω ταξιδια εξωτερικο νοικιαζω αυτοκινητο.μιλαμε για αλλη κατασταση.εχεις την ανεση σου,σταματας οπου γουσταρεις,πινεις το καφεδακι σου σε ενα μερος που θα σκαλωσεις στον δρομο,γενικα εχει πολλα συν.δες την www.economycarrentals.com πολυ καλο σαιτ με καλες τιμες.ειναι εταιρια η οποια διαχειριζεται διαφορες εταιριες ενοικιασης αυτοκινητων.εκλεισα απο αυτην για 8 μερες χριστουγεννα πρωτοχρονια στουτγκαρδη,πραγα,βερολινο στεισονβαγκον 280.βεβαια πληρωσα συν 120 χειμερινα λαστιχα τα οποια ειναι υποχρεεωτικα στην γερμανια χειμωνα.ειμαστε 4 αρε 400/4=100 το ατομο.καλη τιμη!!!!παρε αυτοκινητο και δεν θα το μετανιωσεις.καλο ταξιδι να εχεις!
 

rallyers

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
νεπαλ
πολυ καλο το σαιτ εμενα ενα μικρο αμαξακι μου αρκει....μια χαρα μου ακουγεται.......ευχαριστω πολυ......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom