Ουγκάντα Visa για Ουγκάντα

dryhammer

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια να εχεται ολοι. Θα ηθελα να μου δωσετε μερικες πληροφοριες σχετικα με την εκδοση βιζας. Συγκεκριμενα θελω τον Απριλιο να κανω ενα ταξιδι στην Ουγκαντα και δεν βρισκω πουθενα πληροφοριες για το πως θα βγαλω βιζα, απο που, ποσο χρονο θα παρει μεχρι να βγει, ποσο θα χρειαστει να πληρωσω κλπ. Οποιος γνωριζει θα με βοηθησει πολυ. Ευχαριστω
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια να εχεται ολοι. Θα ηθελα να μου δωσετε μερικες πληροφοριες σχετικα με την εκδοση βιζας. Συγκεκριμενα θελω τον Απριλιο να κανω ενα ταξιδι στην Ουγκαντα και δεν βρισκω πουθενα πληροφοριες για το πως θα βγαλω βιζα, απο που, ποσο χρονο θα παρει μεχρι να βγει, ποσο θα χρειαστει να πληρωσω κλπ. Οποιος γνωριζει θα με βοηθησει πολυ. Ευχαριστω
Με λίγο ψάξιμο στο Ίντερνετ θα βρεις τις πληροφορίες που θες. Μια γρήγορη ματιά που έριξα:

1. Δεν υπάρχει πρεσβεία ή προξενείο της χώρας στην Ελλάδα. Η Ουγκάντα εκπροσωπείται στην Ελλάδα από τη πρεσβεία της στη Ρώμη.

2. Κοίταξε εδώ VisaSwift - Logged in as για μια εταιρεία που σε βοηθάει στην έκδοση βίζα. Εγώ με αυτούς έβγαλα τη βίζα για Ζάμπια, στέλνοντας διαβατήριο, φόρμα, φωτογραφίες κτλ με ταχυδρομείο στα γραφεία τους στην Αγγλία. Εκτός αν έχεις την ευχέρεια να πας Ρώμη και να κάτσεις μερικές μέρες εκεί και να πάρεις από εκεί τη βίζα.

3. Το μέλος LULLU έχει κάνει πρόσφατα τη διαδικασία για Ουγκάντα...μπορείς να τη ρωτήσεις τι έκανε εκείνη...
 

dryhammer

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου ειναι πολυ χρησιμες, θα κοιταξω να τη βγαλω μεσω του visaswift. ευχαριστω και παλι και καλα ταξιδια σου ευχομαι
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.. υπαρχει στη Κηφησια η κυρια Villy Alexandrakis που εκτελει χρεη προξενειου στη gewelry που εχει..τηλ2106233536 χρειαζεσαι 2 φωτογραφιες και συμπληρωνεις και μια αιτηση. Η βιζα μιας εισιδου εχει 30 ευρω...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
.. υπαρχει στη Κηφησια η κυρια Villy Alexandrakis που εκτελει χρεη προξενειου στη gewelry που εχει..τηλ2106233536 χρειαζεσαι 2 φωτογραφιες και συμπληρωνεις και μια αιτηση. Η βιζα μιας εισιδου εχει 30 ευρω...
Κοπελιά καλό ταξίδι ...φεύγεις μεθαύριο...που να πρωτοπάς..ουγκάντα,αιτή,θα σου στείλω μηνύματα με καπνό..καλή τύχη!:shock:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Κοπελιά καλό ταξίδι ...φεύγεις μεθαύριο...που να πρωτοπάς..ουγκάντα,αιτή,θα σου στείλω μηνύματα με καπνό..καλή τύχη!:shock:
. ευχαριστω φιλεναδα...ασε .. πολλες οι επιλογες λες ε? τα εχω φτυσει ετοιμασιες δεν τελειωνουν λιστες ,εγγραφα, λιστες, λιστες!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.293
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom