Βοήθεια για Κιάτο!

islandergirl

Member
Μηνύματα
24
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
και πάλι ...Πελοπόννησος
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Καραϊβικής
θα ήθελα τη βοήθειά σας σχετικά με τη διαμονή στο Κιάτο.
Προγραμματίζουμε μια μικρή εκδρομή από Αθήνα προς Καλάβρυτα,στην Αθήνα ερχόμαστε αεροπορικώς οπότε η σκέψη είναι να πάρουμε τον προαστιακό κατευθείαν από Αεροδρόμιο για Κιάτο με διαμονή μία νύχτα στο Κιάτο κατά προτίμηση σε κοντινή απόσταση απ΄τον σταθμό λεωφορείων του ΟΣΕ.
Το πρόβλημα είναι και μου κάνει εντύπωση ότι όσο κι αν ψάχνω δεν βρίσκω ξενοδοχεία ή δωμάτια για διαμονή στο Κιάτο παρά ένα μόνο ξενοδοχείο στην αρχή της οδού Σικυώνος ενώ και η ιστοσελίδα του Δήμου όσον αφορά τη διαμονή στο Κιάτο είναι υπό κατασκευή..Όποιος έχει κάποια πληροφορία για διαμονή σχετικά κοντά στο σταθμό λεωφορείων του ΟΣΕ καθώς την επόμενη μέρα θα συνεχίσουμε για Διακοφτό ή και κάπου όμορφα κατά προτίμηση παραλιακά μέσα στο Κιάτο παρακαλώ πολύ όπως μου απαντήσει.:(
Ευχαριστώ:)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Κοντά στο σταθμό δεν εχω δει δωμάτια! Γιατι θέλετε να μείνετε στο κιατο και δεν φευγετε απ ευθείας; Δεν βολευει η ωρα;
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
θα ήθελα τη βοήθειά σας σχετικά με τη διαμονή στο Κιάτο.
Προγραμματίζουμε μια μικρή εκδρομή από Αθήνα προς Καλάβρυτα,στην Αθήνα ερχόμαστε αεροπορικώς οπότε η σκέψη είναι να πάρουμε τον προαστιακό κατευθείαν από Αεροδρόμιο για Κιάτο με διαμονή μία νύχτα στο Κιάτο κατά προτίμηση σε κοντινή απόσταση απ΄τον σταθμό λεωφορείων του ΟΣΕ.
Το πρόβλημα είναι και μου κάνει εντύπωση ότι όσο κι αν ψάχνω δεν βρίσκω ξενοδοχεία ή δωμάτια για διαμονή στο Κιάτο παρά ένα μόνο ξενοδοχείο στην αρχή της οδού Σικυώνος ενώ και η ιστοσελίδα του Δήμου όσον αφορά τη διαμονή στο Κιάτο είναι υπό κατασκευή..Όποιος έχει κάποια πληροφορία για διαμονή σχετικά κοντά στο σταθμό λεωφορείων του ΟΣΕ καθώς την επόμενη μέρα θα συνεχίσουμε για Διακοφτό ή και κάπου όμορφα κατά προτίμηση παραλιακά μέσα στο Κιάτο παρακαλώ πολύ όπως μου απαντήσει.:(
Ευχαριστώ:)
Κοίτα και σε αυτή την ιστοσελίδα:
https://www.greecehotelholiday.com/el/gynaikeios-tourismos/itemlist/category/3900-kiato.html
 

islandergirl

Member
Μηνύματα
24
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
και πάλι ...Πελοπόννησος
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Καραϊβικής
ευχαριστώ πολύ για το link καθοτι φτάνουμε Αθηνα γύρω στις 6.30 το απογευμα με τελικο προορισμό τα Καλαβρυτα σκεφτηκαμε αντι να τρέχουμε στο κέντρο της Αθηνας και το πρωι να φυγουμε παλι για προαστικό να διανυκτερευσουμε κιατο και το πρωι να ξεκινησουμε για Διακοφτο και Καλαβρυτα.Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι τα δωματια διπλα στο σταθμό αλλα σε μια λογική αποσταση,δεν ξερω αν υπαρχει καλυτερη λυση αλλα θελουμε ν αποφυγουμε την Αθηνα:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom