Άγιος Δομήνικος Βοήθεια για ενδεχόμενο ταξίδι τον Αύγουστο

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.965
Likes
9.361
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
εχω πανικοβληθεί και σκέφτομαι και αγχωνομαι για τα παντααααααααα .απο τον καιρό,απο το αν υπάρχει καλυτερα απο ΔΔ, απο αν θα βρω ξενοδοχεια οπως τα θελω.Μηπως με βιάσουν;ακόμα χειρότερα μηπως με κλέψουν(χαχα);;;τι να κανωωωωωωωωωωωω;;;;;;;;;;;:cry::cry::cry:
:haha::haha: Ψυχραιμία!
Για τον καιρό τα είπαμε και τα ματαξανάπαμε..
Αν υπάρχει καλύτερα από ΔΔ, προφανώς θα υπάρχει, και καθένας έχει και διαφορετική άποψη. Το θέμα είναι να ταιριάξει στα δικά σου γούστα.
Επειδή κι εγώ έχω τις ίδιες ανησυχίες για τα ξενοδοχεία και την περιοχή κυρίως που βρίσκονται, μη βαρεθώ και θέλω να πάω αλλού κλπ.. αυτός είναι και ο λόγος που δεν κλείνω ποτέ αλλά το βρίσκω επι τόπου.
Να σε βιάσουν το βλέπω χλωμό εκτός κι αν καταλάβουν ότι είσαι λογιστής.
Να σε κλέψουν υπάρχουν πιθανότητες τις οποίες μπορείς να μειώσεις πολύ αν χρησιμοποιείς κοινό νου, δεν μοστράρεις ρολόγια, χρυσαφικά. κινητά. ταμπλετ και ακριβές φωτογραφικές και γενικά κινείσαι απλά χωρίς να προκαλείς..
 

dux

Member
Μηνύματα
39
Likes
53
@dux οφειλω να ομολογησω,οτι απο χθες γελαω,με τις απαντησεις σου....να πας,να πας και θα περασεις τελεια.Πιστεψε με,οτι ανθρωποι που εχουν χιουμορ,ξεπερνανε,ολες τις κακοτοπιες :)(Δεν εχω παει,οποτε δεν μπορω να βοηθησω,αλλα επεσες στη γλυκια @go2dbeach οποτε εχεις σιγουρες πληροφοριες)
Αυτο που γελάς από χθες πρεπει να το κοιτάξεις:)...μη πάθεις και τίποτα και εχω τύψεις.θα συνεχίσω σε σοβαρό ύφος.:cool: : βοηθήστε τον dux να πάει στους Δομηνικους και θα βγάλω και λόγο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.965
Likes
9.361
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
(Δεν εχω παει,οποτε δεν μπορω να βοηθησω,αλλα επεσες στη γλυκια @go2dbeach οποτε εχεις σιγουρες πληροφοριες)
Μακάρι karfitsa μου να βοήθαγε κανένας πιο πρόσφατος ταξιδιώτης.Με βλέπω στα 70 μου με κότσο και μπαστούνι να γράφω από το τελευταίας τεχνολογίας pc μου
"είναι υπέροχο νησί, βέβαια πάνε 43 χρόνια από όταν πήγα" :haha::haha:
 

dux

Member
Μηνύματα
39
Likes
53
:haha::haha: Ψυχραιμία!
Για τον καιρό τα είπαμε και τα ματαξανάπαμε..
Αν υπάρχει καλύτερα από ΔΔ, προφανώς θα υπάρχει, και καθένας έχει και διαφορετική άποψη. Το θέμα είναι να ταιριάξει στα δικά σου γούστα.
Επειδή κι εγώ έχω τις ίδιες ανησυχίες για τα ξενοδοχεία και την περιοχή κυρίως που βρίσκονται, μη βαρεθώ και θέλω να πάω αλλού κλπ.. αυτός είναι και ο λόγος που δεν κλείνω ποτέ αλλά το βρίσκω επι τόπου.
Να σε βιάσουν το βλέπω χλωμό εκτός κι αν καταλάβουν ότι είσαι λογιστής.
Να σε κλέψουν υπάρχουν πιθανότητες τις οποίες μπορείς να μειώσεις πολύ αν χρησιμοποιείς κοινό νου, δεν μοστράρεις ρολόγια, χρυσαφικά. κινητά. ταμπλετ και ακριβές φωτογραφικές και γενικά κινείσαι απλά χωρίς να προκαλείς..
Αυτο με το "λογιστης" με πείραξε.δεν ειναι ετσι όπως νομίζει ο κόσμος ,ανιαρά και υποτονικά.ποιος νομίζετε ότι τα βάζει με το τέρας της γραφειοκρατίας κάθε μέρα;Ο ΚΑΛΚΟΥΛΑΤΟΡΑΣ!!!!δηλαδη ειναι επικίνδυνα θέλεις να πεις;γιατι ένας τυφώνας μπορεί να μη μου χαλάσει το κέφι.αλλα αν ειμαι κάθε μέρα με την ψυχή στο στόμα μη μας την πέσουν τότε κανεις πιστεύω δεν μπορεί να περάσει καλά.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.965
Likes
9.361
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Με την ψυχή στο στόμα δε χρειάζεται να είσαι. Είπαμε απλά δεν προκαλείς με επίδειξη πλούτου, δεν πας γυρεύοντας και έχεις το νου σου όπως θα έκανες παντού.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.193
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom