Αργεντινή Βραζιλία Ουρουγουάη Βραζιλια-Αργεντινη-Ουρουγουαη

markar

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βραζιλια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
Γεια σας.Ειναι η πρωτη φορα που θα ταξιδεψω με τον ανδρα μου Λατ.Αμερικη και οποιος γνωριζει να με συμβουλεψει αν θα πρεπει μεσα σε 14 ημερες μπορουμε να βρουμε καλες τιμες και να οργανωσουμε το ταξιδι μονοι μας ή με τουρ.γραφειο π.χ βερσους τραβελ 2.600,00Ε το ατομο ή αλλο αν γνωριζετε.
Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας.:p:p:roll:
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Ποια εποχή σκοπεύετε να ταξιδέψετε?
Σίγουρα με το πρακτορείο θα έχετε το κεφάλι σας ήσυχο
Αλλά μόνοι σας θα δείτε περισσότερα πράγματα και θα το απολαύσετε, μέσα από την ελευθερία κινήσεων.
Αρκετά μέλη μας έχουν οργανώσει το ταξίδι μόνοι τους.
Σίγουρα θα πάρεις πολλές πληροφορίες
Εγώ, πάντως, στη θέση σας, μόνη μου θα το πήγαινε το τουρ.
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
πηγαίνετε μόνοι σας , όπως πήγαμε εμείς πρίν δύο μήνες.Κανένα πρόβλημα
 

dimitris70

Member
Μηνύματα
97
Likes
20
Γεια σας.Ειναι η πρωτη φορα που θα ταξιδεψω με τον ανδρα μου Λατ.Αμερικη και οποιος γνωριζει να με συμβουλεψει αν θα πρεπει μεσα σε 14 ημερες μπορουμε να βρουμε καλες τιμες και να οργανωσουμε το ταξιδι μονοι μας ή με τουρ.γραφειο π.χ βερσους τραβελ 2.600,00Ε το ατομο ή αλλο αν γνωριζετε.
Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας.:p:p:roll:
Η μόνη δυσκολία είναι να κλείσετε από πριν τα επι μέρους αεροπορικά δρομολόγια - π.χ από Μπουένος για Ιγκουασού και έπειτα από Ιγκουασού για Ρίο - αν θέλετε να έχετε αυστηρό πρόγραμμα και προκρατημένα τα ξενοδοχεία. Όλες τις εκδρομές που σας προσφέρουν μπορείτε εύκολα να τις κλείσετε στα τοπικά τουριστικά γραφεία. Άλλωστε άν δεν έχει μεγάλη συμμετοχή το γκρούπ δεν έχετε Έλληνα ξεναγό αλλά σας βάζουν σε join tour δηλαδή με αγγλόφωνο ξεναγό και με διαφορετικές εθνικότητες συνταξιδιώτες. Μάλιστα πολλές φορές οι ξεναγοί πρέπει να πουν τα ίδια σε 3-4 διαφορετικές γλώσσες με αποτέλεσμα να παραλείπουν τα πιο πολλά και να τα λένε τόσο γρήγορα που δεν τα καταλαβαίνετε πολύ καλά.
Σίγουρα ένα τέτοιο ταξίδι αξίζει να το συνδυάσετε με το καρναβάλι στο Ρίο που είναι ανεπανάληπτη εμπειρία και επίσκεψη στους καταράκτες Ιγκουασού με παραπάνω από δύο ημέρες διαμονή εκεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.656
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom