Γειά σας και απο εμένα!

mariab

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αν και έχω περισσότερο απο ένα μήνα που έχω γίνει μέλος είναι η πρώτη φορά που γράφω.
Ο λόγος που σας γράφω είναι για να σας ευχαριστήσω για τις πολλές και χρήσιμες πληροφορίες που μου δώσατε μέσα απο τις σελίδες του travelstories για το ταξίδι που έκανα πρόσφατα στο Λονδίνο.
Πραγματικά κάνετε πολύ καλή δουλειά και στο εξής θα ξέρω απο ποιόν θα ζητάω βοήθεια για τα ταξίδια που θέλω να κάνω!

Υπέροχο το Λονδίνο αλλά δύο πράγματα που δεν θα ξεχάσω είναι:
1. Η συμμετοχή του κόσμου στις παραστάσεις των καλλιτεχνών του δρόμου στο Covent Garden Κυριακή μεσημέρι και
2. Η ευγένεια των Άγγλων. Μέχρι και τη βαλίτσα με βοήθησαν να κουβαλήσω στο metro!

Τέλος τα ταξίδια στο εξωτερικό,δυστυχώς :(, για φέτος αλλά υπάρχουν πάντα,ευτυχώς :Dτα ταξίδια στην όμορφη Ελλάδα μας.Σίφνος σου ΄ρχομαι!!:clap:
Και βέβαια υπάρχουν πάντα και οι δικές σας περιγραφές για να με ταξιδεύουν!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.513
Likes
8.063
Καλωσόρισες στο travelstories!
Αυτό είναι το καλό εδώ: ταξιδεύεις νοερά!
Σου εύχομαι κι άλλα ταξίδια, έστω και από του χρόνου πάλι!;)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
καλωσήρθες! εγώ είμαι τρεις μήνες, κι έχω ήδη ταξιδέψει σε όλο τον κόσμο.. από το γραφείο μου! (άσε τη γεωγραφία πουχω μάθει...:rolleyes:)

Ένα κακό έχει αυτό το site: μετά τις πρώτες 5 ιστορίες, δεν σε χωράει ο τόπος! :cool:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες mariab και καλη περιηγηση στο φορουμ :)
Η Σιφνος ειναι πανεμορφη!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
welcome!!

(μη χάσεις με τίποτα τη χρυσοπηγή και το κάστρο, τα δύο πιο όμορφα μέρη της σίφνου με διαφορά!)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς ήρθες στην παρέα μας mariabonita.
ολα είναι ταξίδια,και προπαντός αυτά που προκύπτουν ξαφνικά ακόμα και στην διπλανή πόλη ,νησί ,ή χωριό..ο ταξιδιωτικός οίστρος να υπάρχει μονο!! και γίνονται όλα όμορφα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.242
Μηνύματα
884.633
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom