Γειά σας κι' από μένα

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλώς ήρθες στο travelstories Καπετάνιε!!
Εύχομαι απο'δώ και πέρα να δεις όλες τις χώρες που έχεις ήδη περάσει με το βαπόρι αλλά και αυτές που δεν έχουν θάλασσα, με την ησυχία σου ως τουρίστας!
Θα μας πεις και τίποτα περίεργες ιστορίες για παράξενα λιμάνια;; :D
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλώς ήρθες στο travelstories Καπετάνιε!!
Εύχομαι απο'δώ και πέρα να δεις όλες τις χώρες που έχεις ήδη περάσει με το βαπόρι αλλά και αυτές που δεν έχουν θάλασσα, με την ησυχία σου ως τουρίστας!
Θα μας πεις και τίποτα περίεργες ιστορίες για παράξενα λιμάνια;; :D
Βλέπω έχετε μεγάλη όρεξη για θαλασσινές ιστορίες. Λίγη υπομονή. Οι περισσότερες
είναι προσωπικές!!, αλλά αυτές από τις όποιες μπορούμε να μάθουμε κάτι σχετικά με τα ήθη και τις συνήθειες των ντόπιων μπορώ να τις πω σε γενικές γραμμές. Εμείς είχαμε επαφή πολύ με τους ντόπιους , από όπου βγάζαμε συμπεράσματα για το τρόπο ζωής τους,
τις δυνατότητες τους. Άλλο είναι να σε πάνε πακέτο και να σου δείξουν, αυτά που γνωρίζεις και από τους τουριστικούς οδηγούς, να μένεις σένα όμορφο ξενοδοχείο, και άλλο να μάθεις πως ζουν οι κάτοικοι, και πως σκεφτονται. Επίσης θα σας πω γενικότητες για κάποιες μακρυνές χώρες για το τι μπορεί να αντιμετωπίσετε όταν πάτε, και είμαι στη διάθεση να δώσω πληροφορίες για όποιον μου ζητήσει σχετικά για το πως θα κινηθεί και τι να προσέξη. Τα λέμε σύντομα.-
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
wellcome captain κι από μένα. σε περιμένω και στο γκρουπ μας για τις πολύτιμες εμπειρίες σου. έχεις κάνει σε κρουαζιερόπλοιο?
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Πραγματικα ψαρωσαμε με τον χαρτη σου! Εγω θα πω καλως μας βρηκες!!! Εχουμε να μαθουμε πολλα θαλασσολυκε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom