Γειά σε όλους

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.760
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ήρθε και η σειρά μου να πω ένα γεια σας!
Καινούργια στην παρέα είμαι αλλά μου φαίνεται ότι θα περάσω πολύ ωραία μαζί σας. Τα ταξίδια μου μέχρι τώρα κινούνταν κυρίως εντός Ευρώπης (με κάνα-δυο εξαιρέσεις), αλλά τώρα ετοιμάζομαι για Ταϊλάνδη (ναι, κι εγώ) το Πάσχα.
Είμαι σίγουρη ότι θα είστε όλοι πολύτιμη παρέα στην προετοιμασία των ταξιδιών από δω και πέρα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τη βλεπω τη συναντηση του travelstories στην Ταυλανδη φετος :lol:
Καλως ηρθες και καλη προετοιμασια για το ταξιδι σου! Συντομα θα μπεις στο κλαμπ των Ταυλανδοπληκτων κι εσυ :)
Ποιες περιοχες θα επισκεφτεις στην Ταυλανδη?
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.760
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ποιες περιοχες θα επισκεφτεις στην Ταυλανδη?
Έλα ντε! Είμαστε τέσσερις στην παρέα και δεν βγαίνει άκρη (βέβαια τα περισσότερα ταξίδια τα κάνουμε όλοι μαζί εδώ και χρόνια, οπότε κάποια στιγμή θα καταλήξουμε κάπου, το ξέρω). Όταν κατασταλάξουμε κάπου θα βγω στη γύρα για πληροφορίες.
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλώς ήρθες Mariath στο travelstoties!
Άλλοι 4 για Ταϊλάνδη... πληθαίνουμε οι Ταϊλάνδόπληκτοι συνεχώς!! :haha:

Θα σε συμβούλευα να αρχίσετε τη μελέτη από νωρίς για να αποφασίσετε σε ποιες περιοχές θα πάτε ώστε να είναι ακριβώς αυτό που ζητάτε. Στο φόρουμ αυτό έχουν γραφτεί ήδη άπειρα για την Ταϊλάνδη. Για αρχή κοίτα τις "ιστορίες" την "αναζήτηση πληροφοριών" και τις "φωτογραφίες" για να πάρεις μια ιδέα και αν μπερδευτείς περισσότερο, εδώ είμαστε! :)
Για τα βασικά του ταξιδιού στην Ταϊλάνδη κοίτα και εδώ: Απορίες για ταξίδι/διακοπές στην Ταϊλάνδη; Οι απαντήσεις εδώ
Καλή προετοιμασία! ;)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.760
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Η προετοιμασία έχει ήδη αρχίσει τουλάχιστον ένα μήνα πριν. Το θέμα είναι ότι δεν ξέρουμε πού να πρωτοπάμε. Είναι η πρώτη μας φορά και θέλουμε να τα δούμε όλα σε δεκαπέντε μέρες (εντελώς ανέφικτο ακόμα και σε ένα χρόνο). Ετσι έχουμε αρχίσει τις εκπτώσεις του στυλ "εγώ λέω να μην πάμε εκεί", "όχι εκεί πρέπει να πάμε οπωσδήποτε, να αφήσουμε το άλλο". Όπως καταλαβαίνεις γίνεται μύλος. Επειδή όμως το έχουμε περάσει πολλές φορές, είμαι αισιόδοξη για το τέλος. Και σίγουρα θα βοηθήσουν κι όλα αυτά που έχετε γράψει εδώ μέσα όλοι σας.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom