Γεια σας αγαπητοί φίλοι και συνοδοιπόροι

AleGE

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικός στο Θιβέτ
Σας χαιρετίζω όλους και σας βεβαιώ πως είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που ανακάλυψα ένα τέτοιο forum διότι όπως όλοι γνωρίζετε η πληροφορίες πριν από ένα ταξίδι αρκετές φορές έχουν αποδειχτεί σωτήριες .
Με λένε Γιώργο είμαι ετών 41 και έχοντας σχεδόν εξαντλήσει την Ελλάδα έχω επεκταθεί κυρίως στην Ευρώπη αλλά και στης γειτονικές χώρες . Ταξιδεύω κυρίως με το αυτοκίνητο πρωτίστως γιατί μου αρέσει να γνωρίζω έναν τόπο από κοντά στο σύνολο του και όχι μόνo το κένρο της πόλης και δευτερεύοντος γιατί υπάρχουν και κάποιοι που δεν συμπαθούν ιδιαίτερα τα αεροπλάνα :lol:.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
welcome Γιώργο!!! καλα ταξιδια να εχεις και απο αυτο το σαιτ, σιγουρα θα εχεις και πολλες πληροφορίες γι'αυτα!!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:στη παρεα(roadtriper).;)

Eνημερωσε και τον χαρτη σου να δουμε μεχρι που εχεις φτασει,μηπως και κανουμε κανα road trip παρεα.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Αυτο με τους ταξιδιωτικους χαρτες γιατι "χαθηκε" τις τελευταιες ημερες?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες Γιώργο. :)

Κική τι χάθηκε δεν κατάλαβα;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Παιδια συγνωμη ,ειχα μεινει που μεχρι πριν λιγο καιρο η λεξη ¨"ταξιδιωτικοι χαρτες'' ηταν κατω απο το ονομα μας και κλικαρα εκει για να δω το χαρτη καποιου. Τωρα καταλαβα οτι πρεπει να κλικαρω πανω στο ονομα του. Σωστα ?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχεις δίκιο Κική, το έφτιαξα να φαίνεται και εκεί που υπήρχε και πριν. :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2:Γιωργο.
Κι εγω ειμαι υπερ των road trips μονο που στο σημειο εκκινησηs φτανω με αεροπλανο :lol:.
Δεν εχει σημασια road trip κανω κι εγω.Θα βρειs πολλεs πληροφοριεs εδω για τα επομενα ταξιδια σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.192
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom