Γεια σας

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
καλησπερα,

επιτελους 1 ελληνικη ιστοσελιδα για τα ταξιδια.
ευχομαι σε ολους να ταξιδεψουν καποια στιγμη στα μερη των ονειρων τους, που σιγουρα ειναι πολλα.!

τα λεμε στο φορουμ.:)

Στελλα
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Στελλα καλως ήρθες!!! περιμένουμε τα ταξιδία σου....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: Στελλα! Εχεις κανει ηδη ενα υπερατλαντικο ταξιδι..ποτε λες για Βραζιλια με το καλο?
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλώς ήρθες Στέλλα!
Καλά ταξίδια!
 

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
:welcome2: Στελλα! Εχεις κανει ηδη ενα υπερατλαντικο ταξιδι..ποτε λες για Βραζιλια με το καλο?

αυγουστο φευγω, το ταξιδι θα διαρκεσει 21 μερες, σε Σαο Παολο, Ριο και Μπαϊα.
ανυπομονω!!
απο οτι βλεπω και συ για ν.αμερικη το επομενο..για ποτε και που?
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Καλώς μας ήρθες Στέλλα
Εύχομαι να κάνεις μαζί μας τα καλλίτερα ταξίδια σου
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
αυγουστο φευγω, το ταξιδι θα διαρκεσει 21 μερες, σε Σαο Παολο, Ριο και Μπαϊα.ανυπομονω!!απο οτι βλεπω και συ για ν.αμερικη το επομενο..για ποτε και που?
Πωπω!21 μερες! Περιμενουμε φωτο και travelstory μολις επιστρεψεις οπωσδηποτε! Μονη σου θα πας ,ανεξαρτητα απο γραφειο?
Εγω αστα , πριν 3 μηνες επεστρεψα απο ταξιδι οποτε αργω πολυ ακομα για επομενο. Λεω μαλλον για Παναμα-Κοστα Ρικα..ή Μαλαισια-Κολομβια :shock:..ή ουτε κι εγω ξερω :haha:.Την προηγουμενη φορα αλλαξα το εισιτηριο του αεροπλανου τελευταια στιγμη οποτε καλυτερα να μη λεω απο τωρα. Αυτο το φορουμ εχει τραβηξει πολλα απο μενα :haha::haha:
 

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
ναι ανεξαρτητα, ποτε δεν εχουμε ταξιδεψει με πρακτορειο.
νομιζω ειναι καλυτερα αν θελεις δεις διαφορετικα πραγματα απο τα αξιοθεατα που θελουν να σου δειξουν.
και εκτος αυτου, αυτο που πραγματικα μου αρεσει ειναι η ολη προετοιμασια για το ταξιδι, το να ψαξεις δλδ μονη/μονος σου τι θελεις να κανεις, πως θα πας, που θα μεινεις κτλ
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ακριβως ετσι πιστευω κι εγω Στελλα τιποτα δε συγκρινεται με το ανεξαρτητο ταξιδι.
Καλα οτι θα περασετε φανταστικα ειναι σιγουρο.
Θα περιμενω εντυπωσεις αφου κι εγω δεν εχω κατασταλαξει ακριβως για επομενο προορισμο και ο Mr.go2dbeach εχει εκδηλωσει ενδιαφερον για τη χωρα (και τις κατοικους πιστευω :haha: αν και δεν το εχει πει στα ισα:bleh:).
Σιγουρα εχεις ψαξει τα μερη που θα πας αφου κοντευει να φυγεις , αλλα αν θελεις ριξε μια ματια εδω http://www.travelstories.gr/showthread.php?t=1451 η φιλη ginita εγραψε λιγα λογια -για μενα:D - για το ταξιδι που ειχε κανει ανεξαρτητα και εκεινη στη βορεια Βραζιλια.
 

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
ευχαριστω πολυ για το link, βοηθητικο πραγματικα και θα κανω και τις ερωτησουλες μου..:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom