Γεια σε ολους σας!

Basilis

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Το Αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Καλως σας βρηκα!
Χαιρομαι πολυ που μπηκα και εγω στην παρεα σας!Οπως και οι περισσοτεροι απο σας "αγαπαω ταξιδια"!Εχω μια ατερμονη διψα για να γνωρισω νεους τοπους και ανθρωπους απο οποιοδηποτε μερος της γης!Πιστευω οτι μας ενωνουν περισσοτερα με τους υπολοιπους ανθρωπους οποιυδηποτε μερους απο αυτα μας χωριζουν!Λιγη καλη διαθεση να υπαρχει και απο τις δυο μεριες και μπορουμε να επικοινωνησουμε με οποιονδηποτε σ'αυτον τον πλανητη!Δυστυχως,δεν εχω ταξιδεψει οσο θα ηθελα,αλλα δεν πρεπει να παραπονιεμαι γιατι εκμεταλλευτηκα την οποιαδηποτε ευκαιρια για ταξιδι που μου δοθηκε!Στο παρελθον εχω ταξιδεψει σε Κυπρο,Γερμανια,Ουγγαρια,Βελγιο,Βουλγαρια,Φινλανδια,Ισπανια!Στα μελλοντικα μου σχεδια περιλαμβανονται αρκετοι ακομα προορισμοι με μεγαλο μου απωθημενο την Κουβα!Το μονο που επιθυμω,οπουδηποτε και να παω,ειναι καλη παρεα!
Καλα μας ταξιδια λοιπον!!:cool:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Καλως σας βρηκα!
Χαιρομαι πολυ που μπηκα και εγω στην παρεα σας!Οπως και οι περισσοτεροι απο σας "αγαπαω ταξιδια"!Εχω μια ατερμονη διψα για να γνωρισω νεους τοπους και ανθρωπους απο οποιοδηποτε μερος της γης!Πιστευω οτι μας ενωνουν περισσοτερα με τους υπολοιπους ανθρωπους οποιυδηποτε μερους απο αυτα μας χωριζουν!Λιγη καλη διαθεση να υπαρχει και απο τις δυο μεριες και μπορουμε να επικοινωνησουμε με οποιονδηποτε σ'αυτον τον πλανητη!Δυστυχως,δεν εχω ταξιδεψει οσο θα ηθελα,αλλα δεν πρεπει να παραπονιεμαι γιατι εκμεταλλευτηκα την οποιαδηποτε ευκαιρια για ταξιδι που μου δοθηκε!Στο παρελθον εχω ταξιδεψει σε Κυπρο,Γερμανια,Ουγγαρια,Βελγιο,Βουλγαρια,Φινλανδια,Ισπανια!Στα μελλοντικα μου σχεδια περιλαμβανονται αρκετοι ακομα προορισμοι με μεγαλο μου απωθημενο την Κουβα!Το μονο που επιθυμω,οπουδηποτε και να παω,ειναι καλη παρεα!
Καλα μας ταξιδια λοιπον!!:cool:
Βasilis,
καλως ήρθες στην παρέα. Μια που λες ότι έχεις ταξιδέψει γερμανία, μήπως έχεις να μας προτείνεις κάτι καλό; Τον επόμενο μήνα θα ταξΙδέψω Μοναχο, Λίμνη Κονσταντζ και Χαιδελβέργη. Τι λές; Περιμένουμε να μας πεις εμπειρίες σου.
 

Basilis

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Το Αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Θα σε απογοητευσω!Εχω ταξιδεψει 2 φορες στο Βερολινο,το οποιο λατρευω,κυριως λογω αναμνησεων,αλλα δυστυχως οχι στα μερη που θα πας!Ελπιζω να βρεις τις πληροφοριες που ζητας!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: Βασιλη , ουτε εγω εχω ταξιδεψει πολυ δυστυχως , αλλα αυτα τα λιγα ταξιδια τα εχω ζησει για τα καλα! Ας μην παραπονιομαστε καλα να ειμαστε και ολα μπροστα μας ειναι :D.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Θα σε απογοητευσω!Εχω ταξιδεψει 2 φορες στο Βερολινο,το οποιο λατρευω,κυριως λογω αναμνησεων,αλλα δυστυχως οχι στα μερη που θα πας!Ελπιζω να βρεις τις πληροφοριες που ζητας!

Γειά σου και από μένα.:clap::clap:

ετοιμάζω ταξίδι για Βερολίνο πριν τα Χριστούγεννα , καλά να είμαστε. Για δώσε μου τα φώτα σου
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλωσορισες Basilis. Με καλή διάθεση εχουμε και καλα ταξιδια!..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.990
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom