Γεια σε όλους

filippa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
χαιρετώ όλη την ταξιδιάρικη παρέα.Είπα να μπω στην παρέα σας λόγω της τρελής μοθ αγάπης για τα ταξίδια.Δεν προλαβαίνω να γρίσω από κάπου και σκέφτομαι τον επόμενο προορισμό.Λοιπόν οι δικές μου εμπειρίες εχουν ψιλοκαλύψει την Ευρώπη.Από εκεί και πέρα λίγο Αφρική μου άνοιξε την όρεξη και στην συνέχεια μία Μέση Ανατολή την διόγκωσε.Οι επιθυμίες μου από δω και πέρα επικεντρώνονται στην Ασία καθώς και στην Κεντρική και κάτω Αφρική.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:filippa:love1:.Βρισκεσαι στο καταλληλο site.Αν θελεις γραψε μας κατι περισσοτερο για τα ταξιδια σου.Ποιες χωρες εχεις επισκεφτει??
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώστην. :welcome:

Αρκετά ψαγμένη σε βρίσκω. Είμαι βέβαιος ότι μόλις ακούσουν για Ασία τα "αρπακτικά" του φόρουμ θα πέσουν σαν αετοί στο τόπικ. :LOL:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ναι,αλλα πριν απο την Ασια εχει γυρισει ολη την Ευρωπη και τη Μεση Ανατολη και αφου σχεδον τελειωσαν αυτοι οι προορισμοι επελεξε να προχωρησει στην Ασια.Το ιδιο θα κανω κι εγω.
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
:welcome: στην παρεα μας!
Δεν προλαβαίνω να γυρίσω από κάπου και σκέφτομαι τον επόμενο προορισμό
Μαλλον σε καλο σταδιο εισαι!Εγω σκεφτομαι το επομενο ταξιδι πριν καλα-καλα επιστρεψω στην πατριδα!:D
Οι επιθυμίες μου από δω και πέρα επικεντρώνονται στην Ασία
Τα λογια μου ειναι περιττα!!!!!!!!!Ας μιλησουν τα smilies
:D:):lol::D:p:bounce::xalara: :hug::love1::surf1::surf2::sharkisland:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Ναι,αλλα πριν απο την Ασια εχει γυρισει ολη την Ευρωπη και τη Μεση Ανατολη και αφου σχεδον τελειωσαν αυτοι οι προορισμοι επελεξε να προχωρησει στην Ασια.Το ιδιο θα κανω κι εγω.
Εσυ παλι Dk να την πεις την κακια σου για την Ασια........:bleh:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.982
Likes
9.447
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλωs ηρθεs filippa!

Ειμαι στη χειροτερη κατασταση απο ολουs εδω μεσα , αφου ηδη εχω σκεφτει το επομενο ταξιδι , ενω σε...για να δουμε...53 και σημερα , φευγω για το προηγουμενο :shock::haha:.

Οσο για την Ασια , μερικοι ανθρωποι αφηνουν τα καλυτερα για το τελοs , εκει θα δειs τη διαφορα!
Αλλα εγω θα ελεγα να βιαστειs γιατι εχειs αφησει και τη Λατινικη Αμερικη απεξω. Δεν ξερω την ηλικια σου , αλλα οταν περνανε τα χρονια , το Μπανσκο στη Βουλγαρια μαs φαινεται Αυστραλια :haha::haha::haha:
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Καλώς την στο forum. Και εύγε για την προτίμηση σου προς Ασία!!!! Και εγώ από μεριά μου ετοιμάζομαι...
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εσυ παλι Dk να την πεις την κακια σου για την Ασια........:bleh:
Ειναι κακια οτι μολις τελειωσω με την Ευρωπη θα συνεχισω με Ασια??Δε νομιζω,αλλωστε την αρχη την εχω κανει γιατι και η Μεση Ανατολη στην Ασια ανηκει.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Αμαν το ξεχασα και τσιμπησα:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.312
Μηνύματα
887.589
Μέλη
38.976
Νεότερο μέλος
Aspalath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom