Λίβανος Δασος των Κεδρων του Θεου, Λιβανος...

konstantile

Member
Μηνύματα
48
Likes
386
Επόμενο Ταξίδι
???
Γεια σε ολους......ηθελα να ρωτησω εαν καποιος εχει προσφατες πληροφοριες οσον αφορα επισκεψη στο φημισμενο Δασος των Κεδρων ....Γινονται πχ οργανωμενες εκδρομες απο Βυρητο ή Βιβλο?? Και κατα ποσο ειναι ευκολη μια επισκεψη απο μεμονομενο ταξιδιωτη......ευχαριστω....
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.272
Likes
7.905
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.263
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ναι,ειναι ευκολο μεσω πρακτορείου.Ψαξε στο ιντερνετ και θα βρεις πληροφοριες,εμεις το Πασχα καναμε το ημερησιο πακετο με αυτους https://www.tripadvisor.com.gr/Attr...banon_Tours_and_Travels_Day_Tours-Beirut.html
Είχα χρησιμοποιήσει κι εγώ αυτό το πρακτορείο προ τετραετίας, για δύο άλλα όμως day tours. Σου λύνει τα χέρια, είναι επαγγελματίες, απλά αρκετά ακριβοί (βέβαια είναι και ο Λίβανος ούτως ή άλλως ακριβός).
 

konstantile

Member
Μηνύματα
48
Likes
386
Επόμενο Ταξίδι
???
Είχα χρησιμοποιήσει κι εγώ αυτό το πρακτορείο προ τετραετίας, για δύο άλλα όμως day tours. Σου λύνει τα χέρια, είναι επαγγελματίες, απλά αρκετά ακριβοί (βέβαια είναι και ο Λίβανος ούτως ή άλλως ακριβός).

Οντως, αυτο εχω παρατηρησει κι εγω ψαχνοντας...αρκετα ακριβος σιγουρα, ομως νομιζω πως αξιζει η εμπειρια του ταξιδιου εως εκει....Σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom