Διαγραφη θεματων

Μηνύματα
12
Likes
0
Ουτε διαγραφη θεματων ή μηνυματων απο θεματα που εχει αρχισει ο καθενας τα δικα του θεματα, δεν γινεται σωστα ;
Για να μην υπαρχουν πολλα θεματα
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε καταλαβαίνω τι ρωτάς, αν θες εξήγησέ το λίγο καλύτερα.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ουτε διαγραφη θεματων ή μηνυματων απο θεματα που εχει αρχισει ο καθενας τα δικα του θεματα, δεν γινεται σωστα ;
Για να μην υπαρχουν πολλα θεματα
Λοιπόν καλή μου, αν κάποιο μέλος ποστάρει την απορία του σε πολλά νήματα/θέματα, αφαιρούνται όλες του οι απαντήσεις εκτός από μια για να μην δημιουργείται σύγχυση σε αυτούς που θέλουν να βοηθήσουν και να απαντήσουν. Επίσης αν ανοιχτεί ένα θέμα καινούριο, αλλά υπάρχει ήδη ίδιο ή παρόμοιο θέμα τα θέματα συγχωνεύονται ή το καινούριο θέμα σβήνεται ή κλειδώνεται. Αυτό γίνεται για να αποφευχθεί πάλι η σύγχυση, για οικονομία χώρου καθώς και για καλύτερη κατανομή των πληροφοριών.
 
Μηνύματα
12
Likes
0
Λοιπόν καλή μου, αν κάποιο μέλος ποστάρει την απορία του σε πολλά νήματα/θέματα, αφαιρούνται όλες του οι απαντήσεις εκτός από μια για να μην δημιουργείται σύγχυση σε αυτούς που θέλουν να βοηθήσουν και να απαντήσουν. Επίσης αν ανοιχτεί ένα θέμα καινούριο, αλλά υπάρχει ήδη ίδιο ή παρόμοιο θέμα τα θέματα συγχωνεύονται ή το καινούριο θέμα σβήνεται ή κλειδώνεται. Αυτό γίνεται για να αποφευχθεί πάλι η σύγχυση, για οικονομία χώρου καθώς και για καλύτερη κατανομή των πληροφοριών.
Eυχαριστω , και για τα μηνυματα, που μου στελνουν και στελνω μπορει να γινει διαγραφη ;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Δε βρήκα κάτι πιο σχετικό οπότε ρωτάω εδώ. Με ποιά λογική αφαιρούνται μηνύματα σε τόπικ; Μιλάω συγκεκριμένα για δικά μου μηνύματα (3) που αφαιρέθηκαν σήμερα, τα 2 εδώ και το ένα εδώ. Οκ το τελευταίο μπορεί να θεωρήθηκε προσβλητικό για άλλο μέρος του φόρουμ και το δέχομαι και ζητώ συγγνώμη. Στο θέμα με τον αν θα πρέπει να πληρώσει ο άντρας όμως γιατί; Επειδή εξέφρασα την άποψή μου για τα σχόλια κάποιων μελών ονομαστικά; Κατα τη δική μου γνώμη τα σχόλια κάποιων δεν προσβάλλουν ένα συγκεκριμένο άτομο αλλά το γυναικείο φύλο εν γένει και αυτό το θεωρώ χειρότερο. Αν ήμουν mod δηλαδή θα μπορούσα να τα σβήσω κι όλα καλά;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.882
Likes
26.797
Αυτά τα ερωτήματα γίνονται μόνο με πμ με τους διαχειριστές.
Είναι νομίζω κανονισμός του φόρουμ.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Α! Μάλλον πρέπει να διαβάσω ξανά τους κανονισμούς. Το θέμα λύθηκε πάντως. Ευχαριστώ.

εδιτ: Οπότε μάλλον πρέπει να σβηστεί το μήνυμά μου από κάποιον mod; :bleh:
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.170
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom