Διαγωνισμός για αεροπορικά-ακτοπλοϊκά εισιτήρια μέχρι 15/7

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
























Εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε ενημερωτικά e-mails από το Travelplanet24.com, ή εάν έχετε αλλάξει email κάντε κλικ εδώ





Join us







Καραγεώργη Σερβίας 4, (Στοά Καλλιγά), Σύνταγμα 3ος όροφος - Αθήνα, Τηλ. Κρατήσεων: 14824
 

theonipapadim

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Ενδιαφέρον και "to-the-point" διαγωνισμός :). Θα συμμετάσχω και θα διαλέξω κάτι σε ..."μακριά". Είμα αισιόδοξη, γιατί νιώθω να έχω μια θετική αύρα, αισθάνομαι το σύμπαν να ...συνομωτεί για να πετύχω τους στόχους μου ;).
Βρήκα δουλειά, κέρδισα στο ΣΚΡΑΤΣ (50 ευρώ!) και ο δικός μου πήρε επιτέλους την απόφαση να συγκατοικήσουμε :).
Αυτο που μου λείπει πλέον είναι ..τα αεροπορικά εισιτήρια για το μέρος που έχουμε αποφασίσει να πάμε διακοπές :). Ελπίζω αυτό το σερί θετικής ενέργειας να συνεχιστεί και να τα κερδίσω! Ναι!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ενδιαφέρον και "to-the-point" διαγωνισμός :). Θα συμμετάσχω και θα διαλέξω κάτι σε ..."μακριά". Είμα αισιόδοξη, γιατί νιώθω να έχω μια θετική αύρα, αισθάνομαι το σύμπαν να ...συνομωτεί για να πετύχω τους στόχους μου ;).
Βρήκα δουλειά, κέρδισα στο ΣΚΡΑΤΣ (50 ευρώ!) και ο δικός μου πήρε επιτέλους την απόφαση να συγκατοικήσουμε :).
Αυτο που μου λείπει πλέον είναι ..τα αεροπορικά εισιτήρια για το μέρος που έχουμε αποφασίσει να πάμε διακοπές :). Ελπίζω αυτό το σερί θετικής ενέργειας να συνεχιστεί και να τα κερδίσω! Ναι!
Χαιρομαι για όλα τα ωραία που σου συμβαινουν και σου ευχομαι να συνεχισουν .
Οσο για το διαγωνισμο γραφει οτι εληξε 15 Ιουλιου . Μαλλον δεν το προσεξες .
 

theonipapadim

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Έχεις απόλυτο δίκιο. Το είδα μετά όταν πήγα να δηλώσω συμμετοχή. Είμαι ξαθνιά, τι να κάνω :(. Ήθελα πολύ να κερδίσω και δεν πρόσεξα το πιο βασικό :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom