Διακοπές με εγκυμοσύνη...

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Προφανώς και η σύζυγος δεν θα τιμήσει τα γυμναστήρια, τη σάουνα και το spa όντας έγκυος, άρα τζάμπα θα τα πληρώσεις.
Νομιζω πως θα τα τιμησει ο ιδιος ο συζυγος και οχι η συζυγος...:D:D
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
https://gc.synxis.com/rez.aspx?Hotel=51885&Chain=12444&locale=el-GR&promo=summer
Lakopetra beach στα 170Ε, το πιο φθηνό σε all inclusive
Αν και συμφωνω ότι τσαμπα θα το πληρωσετε το κόστος του all inclusive, το οποίο γενικά σαν λογική προωθει την υπερκατανάλωση ενω στην εγκυμοσύνη θέλεις έλεγχο στην ποιότητα και την ποσότητα.
 

zeovani

Member
Μηνύματα
41
Likes
1
Επεσες διάνα... Ευχαριστώ για την πρόταση αλλά όλως τυχαίως αυτό είναι κοντά στο χωριό της συζύγου οπότε... :D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μα ούτε όλα τα εστιατόρια είναι ίδια, ούτε όλα τα ξενοδοχεία. Μπορεί κανείς να επιλέξει το καλύτερο και το χειρότερο, και δεν είναι ίδιος ο κίνδυνος.
Εγω θεωρω οτι εχεις δικιο που το ψαχνεις το θεμα .Εχω παει σε 2-3 τετοιου ειδους ξενοδοχεια ΑΙ .. και σε ολα ,ιδιαιτερα την καλοκαιρινη περιοδο εχω δει μυγες να περιπλανωνται πανω απο τους μπουφεδες ..οποτε ποτε δεν ξερεις.
Ενα καλοκαιρι ειναι...καλυτερα να προσεχει η εγκυμονουσα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Επισης οπως εχω αναφερει και αλλου απευθυνσου σε πρακτορεια τυπου Ακαδημος ,Μανεσης κλπ ,τα οποια εχουν συνεργασια με πολλα ΑΙ ξενοδοχεια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.900
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom