Π.Γ.Δ.Μ. Διακοπές στο Μαύροβο (Σκόπια)

billy64

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Θέλω να πάω τον Ιούλιο στο Μαύροβο. Υπάρχει κάποιος που το έχει επισκεφθεί και μπορεί να μου δώσει πληροφορίες για τη διαμονή και τα αξιοθέατα;
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.733
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Αν και έμεινα δυο μήνες εκεί δεν το γνώρισα ως τουρίστρια και απο τα μέρη που μπορεί να μην παραλήψει κανείς ειναι η πρωτεύουσα Ποτγκοριτσα και τα παραθαλάσσια θέρετρα Μπουντβα .. ΓΙα μένα εκεί που πήγα και γνώρισα μια ηρεμία απίστευτη μέσα στα νερά και το πράσινο ειναι το φαράγγι Ταρα....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.733
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Η φιλη μας,αναφερεται στο Μαυροβο,πολη των Σκοπιων....
... χειροτερευει η οραση μου μαλλον...θα εβαζα και στοιχημα πως ελεγε για Μαυροβουνιο..σορρυ...
 

billy64

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ , ΜΑΥΡΟΒΟ ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΕΧΙ
ΝΙΤΗ ΛΙΜΝΗ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ. ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ , ΜΑΥΡΟΒΟ ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΕΧΙ
ΝΙΤΗ ΛΙΜΝΗ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ. ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom