Ανάφη Διαμονή στην Ανάφη

alexvovo

Member
Μηνύματα
35
Likes
8
Παιδιά SOS! Τέλη Μαϊου θα είμαι ένα τετραήμερο Σαντορίνη και λέω να πεταχτώ για ένα διημεράκι Ανάφη.Τι παίζει με την διαμονή? Κάπου διάβασα ότι εκτός Ιουλίου-Αυγούστου είναι σχεδόν νέκρα.. Να το ρισκάρω και να μην κλείσω κάτι? Θα βρω εκεί επιτόπου?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Παιδιά SOS! Τέλη Μαϊου θα είμαι ένα τετραήμερο Σαντορίνη και λέω να πεταχτώ για ένα διημεράκι Ανάφη.Τι παίζει με την διαμονή? Κάπου διάβασα ότι εκτός Ιουλίου-Αυγούστου είναι σχεδόν νέκρα.. Να το ρισκάρω και να μην κλείσω κάτι? Θα βρω εκεί επιτόπου?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Δεν χρειάζεται να κλείσεις. Είχα αρχίσει κάποτε να ψάχνομαι για Ανάφη και οι ίδιοι οι ρουμάδες που έπαιρνα τηλέφωνα μου ανέφεραν ότι η μεγάλη κίνηση αρχίζει από μέσα Ιουλίου (σε σημείο να μην βρίσκω τίποτα). Κάνε μόνο έρευνα πριν ξεκινήσεις για το ποια καταλύματα είναι ανοιχτά.
 

alexvovo

Member
Μηνύματα
35
Likes
8
Δεν χρειάζεται να κλείσεις. Είχα αρχίσει κάποτε να ψάχνομαι για Ανάφη και οι ίδιοι οι ρουμάδες που έπαιρνα τηλέφωνα μου ανέφεραν ότι η μεγάλη κίνηση αρχίζει από μέσα Ιουλίου (σε σημείο να μην βρίσκω τίποτα). Κάνε μόνο έρευνα πριν ξεκινήσεις για το ποια καταλύματα είναι ανοιχτά.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση..κ γω έτσι έλεγα να μην κλείσω..δε μου αρέσει να μπλέκω με προπληρωμές κτλ.. οπότε κατά τη διάρκεια της διαμονής μου στη Σαντορίνη θα κάνω κάποια τηλέφωνα κ βλέπω ποιοι θα είναι ανοιχτοί..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom