Ρωσία ΕΛΛΑΔΑ-ΡΩΣΙΑ

jordanpol

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΗΜΕΡΑ
Οπωσ καταλαβατε ειμαι καινουριοσ σκοπευω να παω ρωσια οδικωσ μηπωσ μπορι καποισ να βοηθιση με πηριφοριεσ και χαρτες ευχαριστο πολυ
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πρώτον πρόσεξε λιγάκι την ορθογραφία σου ;)

δεύτερον, ο καλύτερος τρόπος για μένα θα ήταν (άμα θες να ξεμπερδεύεις σύνορα) μέσω πολώνια,λιθουανία,Λετονία, Εσθονία.

μια άλλη επιλογή είναι να πας Πολωνία κι μετά Λευκορωσία

κι τέλος να πας μεσώ Ρουμανία/Ουκρανία (αν κι αυτό το θεωρώ μαζοχισμό λιγάκι)

παίξε με αυτο το σιτε κι θα βρεις κάτι καλό
ViaMichelin: Maps, route planner, route finder, world maps, hotel booking, travel guides

ΥΓ για Λευκορωσία θα χρειαστείς βίζα τράνζιτ για να μπεις μέσα
 

jordanpol

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΨΩ ΑΠΟ ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΕΣΩ ΖΑΠΑΡΟΖΙΕ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΚΟΠΙΑ ΣΕ ΡΟΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ
ΠΡΟΣΕΧΕ ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΗΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΖΩΝΗ ,ΤΑΧΥΤΙΤΑ
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
την τελευταία φορά που πήγα με δρόμους μέσω Βουλγαρίας/Ρουμανίας ήταν το 99, που ήταν κλειστή η Σερβία, κι το πούλμαν για Πολώνια πήγαινε μέσω Βουλγαρίας/Ρουμανίας. τότε ήταν όλα χάλια εκεί, από δρόμους, σύνορα, γενικά η υποδομή.

Τα σκόπια, που πήγα πριν 2 βδομάδες, μέσα σε 2 ώρες τα περάσαμε ντουγρού, δε είχε κι τίποτα σπουδαίο εκει.

Ουκρανία έχω πάει μόνο μέχρι το Λβοβ, το Νοέμβρη ετοιμάζω τριπ προς τα μέσα της Ουκρανίας ;)
 

jordanpol

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΟ ΖΑΠΑΡΟΖΙΕ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΡΑΓΜΑ ΤΟΥ ΛΕΝΙΝ ΕΑΝ ΘΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΔΝΙΠΕΡΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΝΑΜΑ ΜΠΕΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΕΝΗΣ 40 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩ ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΩΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΗ
ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΑ ΤΙ ΛΕΣ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε παρακαλώ πολύ μη γράφεις ΚΕΦΑΛΑΙΑ.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.969
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom