Ελατη - Περτουλι ημερα Αγιου Βαλεντινου

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπερα σε ολα τα παιδια του φορουμ!
Κανόνισα ενα 3ημερο μαζι με την γυναικα μου για τις 14 Φλεβαρη εως 16 Φλεβαρη
για την Ελατη - Περτουλι..Διαβασα μερικα σχολια..Αλλα αν μπορει καποιος να μου δωσει
παραπανω πληροφορίες θα ημουν υπόχρεος.. Π.χ για φαγητο,μερη που πρεπει να παω να δω?
Επισης ερωτηση βασικη..Να εχω αλυσίδες μαζι μου?Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Σταμάτα στην Πύλη που έχει ένα ωραίο μεγάλο τοξωτό γεφύρι...αφιέρωσε 1-2 ώρες ....μετά Ελάτη έχει ένα σωρό ταβέρνες ...στο Περτούλι αλλά και γενικά όλη η περιοχή έχει πάρα πολύ πράσινο και προσφέρεται για περπάτημα, ιππασία, σνόουμόμπιλ αν έχει χιόνι..
Για το αν θέλει αλυσίδες η όχι ενημερώνεσαι εδώ...
Μάλλον δεν χρειάζεται εκτός αν χιονίσει εκείνες τις μέρες...Αλλά αν έχεις αλυσίδες και γενικά πας σε τέτοια μέρη καλό είναι να τις κουβαλάς πάντα στη διάρκεια του χειμώνα..
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση!Γενικα σαν μερος ειναι τοσο ωραια οσο ακούγεται και βλέπουμε ?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Είναι πιο καλύτερο απο ότι ακούγεται....η Ελβετία στα πόδια σου...:)
Τετοια να μας λετε..Στο λινκ που μου εδωσες λεει δρομος κλειστος για χιονοδρομικο
και επισης παντα αλυσιδες...Και βλεπω και χιονόπτωση αυριο...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Κλειστό είναι για χιονοδρομία οι πίστες του σκι δηλαδή...έχει κάποια τηλέφωνα πάρε καλύτερα για να σου πουν με σιγουριά...
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Κλειστό είναι για χιονοδρομία οι πίστες του σκι δηλαδή...έχει κάποια τηλέφωνα πάρε καλύτερα για να σου πουν με σιγουριά...
Γιατι θα ξερουν να μου πουν για τις 14 ? χαχαχα Η να παρω κοντα εκεινες τις μερες...??
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Δεν είναι βρε θέμα ενόχλησης ...αλλά οι ερωτήσεις καμιά φορά είναι αστείες....φυσικά και θα πάρεις τηλέφωνο όταν πλησιάζουν οι μέρες η την προηγούμενη μέρα αναχώρησης η ακόμα και την ίδια μέρα για το αν θέλει αλυσίδες η όχι...Πρέπει να είσαι ενημερωμένος για τον καιρό γενικά όταν πας σε τέτοια μέρη και όχι μόνο για το αν θέλει αλυσίδες...
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Δεν είναι βρε θέμα ενόχλησης ...αλλά οι ερωτήσεις καμιά φορά είναι αστείες....φυσικά και θα πάρεις τηλέφωνο όταν πλησιάζουν οι μέρες η την προηγούμενη μέρα αναχώρησης η ακόμα και την ίδια μέρα για το αν θέλει αλυσίδες η όχι...Πρέπει να είσαι ενημερωμένος για τον καιρό γενικά όταν πας σε τέτοια μέρη και όχι μόνο για το αν θέλει αλυσίδες...
Ναι καταλαβα απλα απο τον ανθουσιασμο μου τις εκανα..Συγγνωμη και παλι!Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom