Επεξεργασία Ταξιδιωτικών Ιστοριών

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Εχω αρχίσει τη διόρθωση ΚΙΚΙ μου. Βρήκα δουλειά για το Σ/Κ
δεν είναι μόνο στη δικη σου ιστορία τελικά . Με πήρε φίλη που διαβαζε την ιστορία μου για το Περού και με ρωτουσε γιατι δεν μπορουσε να δει τις φωτογραφιες που είχα ανεβασει ....
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Είναι οι φωτογραφίες που υπάρχαν στα προσωπικά άλμπουμ. Σε αυτές παρουσιάζονται τα προβλήματα.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Είναι οι φωτογραφίες που υπάρχαν στα προσωπικά άλμπουμ. Σε αυτές παρουσιάζονται τα προβλήματα.
μα οι δικες μου φωτο δεν ηταν απο αλμπουμ .....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
μα οι δικες μου φωτο δεν ηταν απο αλμπουμ .....
Από πού ήταν; οι φωτογραφίες δεν εξαφανίζονται έτσι από μόνες τους, αυτές που αναφέρουμε παραπάνω ήταν στα παλιά προσωπικά άλμπουμ και με τη μεταφορά στη νέα γκάλερυ τα λινκ άλλαξαν και έτσι οι φωτογραφίες δεν εμφανίζονται μέσα στα κείμενα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Επαναφέρω το θέμα!
Πριν δυο χρόνια έγινε το κοσμοϊστορικό γεγονός να είναι ανοιχτή η επεξεργασία στις ταξιδιωτικές ιστορίες που γράφουμε ώστε ανά πάσα στιγμή να κάνουμε ότι διορθώσεις/προσθέσεις θέλουμε.

Και ερωτώ! Για ποιο λόγο έχει αλλάξει αυτό? Δηλαδή θα μπαίνουμε πάλι στην άβολη-άχαρη-αστεία διαδικασία να ενημερώνουμε έναν mod με προσωπικό μήνυμα να μας κάνει τις αλλαγές? Γιατί βρε παιδιά?

Εγώ, και φαντάζομαι πολλοί που έχουμε την ''ψώρα'' να γράφουμε ιστορίες και που είμαστε της λεπτομέρειας, παρατηρώ κάποια ξεχασμένα ορθογραφικά ή συντακτικά λάθη, ή θέλω να προσθέσω ή να αφαιρέσω φωτογραφίες ή να διορθώσω τα link των φωτογραφιών που εξαφανίστηκαν.

Οι ιστορίες ανήκουν προφανώς στους δημιουργούς που θα έπρεπε ανά πάσα στιγμή να έχουν πρόσβαση στα κείμενα που έχουν γράψει.

Θα ήθελα λοιπόν μια απάντηση για ποιο λόγο έχει πάψει ξανά αυτή η λειτουργία και φυσικά να ζητήσω να επανέλθει!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από μπέρδεμα στα permissions έγινε αυτό, το φτιάχνω τώρα. Μου το είχε αναφέρει και κάποιος άλλος αλλά το ξέχασα.

Edit: το έφτιαξα νομίζω για δείτε τώρα.
 
Last edited:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ναι, δουλεύει και πάλι :) θενκς!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.204
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom