Επιλεκτικές παραθέσεις

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μετά από την τελευταία αναβάθμιση που κάναμε στην πλατφόρμα, υπάρχουν ορισμένες νέες λειτουργίες που είναι εξαιρετικά χρήσιμες. Μια από αυτές είναι οι επιλεκτικές παραθέσεις. Δείτε παρακάτω το βιντεάκι για να καταλάβετε πώς λειτουργούν. Ουσιαστικά όταν θέλουμε να παραθέσουμε μέρος ενός μηνύματος, το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να επιλέξουμε το κείμενο αυτό και αυτόματα θα εμφανιστεί ένα μίνι κουμπάκι που θα λέει "+ παράθεση". Μπορείτε να κάνετε το ίδιο με πολλαπλές παραθέσεις από πολλαπλά μηνύματα, και στο τέλος τα εισαγάγετε στην απάντησή σας.

Δείτε το σε δράση:

 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
. Ουσιαστικά όταν θέλουμε να παραθέσουμε μέρος ενός μηνύματος, το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να επιλέξουμε το κείμενο αυτό και αυτόματα θα εμφανιστεί ένα μίνι κουμπάκι που θα λέει "+ παράθεση"
Αλλα αν θελουμε να απαντησουμε σε ενα μονο κομματι,μπορουμε να πατησουμε την "απαντηση"(διπλα στην παραθεση),οπως εκανα εγω τωρα....η παραθεση χρησιμευει στις περισσοτερες απο μια,απαντησεις.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αλλα αν θελουμε να απαντησουμε σε ενα μονο κομματι,μπορουμε να πατησουμε την "απαντηση"(διπλα στην παραθεση),οπως εκανα εγω τωρα....η παραθεση χρησιμευει στις περισσοτερες απο μια,απαντησεις.
Αν πατήσεις απάντηση όμως σου κάνει παράθεση όλο το μήνυμα.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να επιλέξουμε το κείμενο αυτό και αυτόματα θα εμφανιστεί ένα μίνι κουμπάκι που θα λέει "+ παράθεση".
Τωρα επελεξα αυτο το κομματι του μηνυματος σου...οταν αφηνουμε το δαχτυλο απο το αριστερο κουμπι του ποντικιου...σου βγαζει 2 επιλογες..."παραθεση"και"απαντηση"...εγω πατησα στο απαντηση και μου εφερε στο κουτι των απαντησεων μου,αυτο και μονο το κομματι,την επιλογη μου,δηλαδη και οχι ολο το μηνυμα σου.
Δεν χρησιμοποιω τη παραθεση,αν απανταω μονο σε ενα τμημα του μηνυματος...
Ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο,παντως....:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αααα οκ τώρα κατάλαβα τι εννοείς - νόμιζα πως εννοούσες το κουμπί Απάντηση που βρίσκεται κάτω δεξιά σε κάθε μήνυμα. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.734
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom