Γενικά Επιλογή προορισμού 2022

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Δεν ζήτησα να μου πειτε αν θα υπάρχει λοκνταουν! Απλα ανέφερα ότι με προβληματίζει αυτη η πιθανότητα.
Τα χουμε ξαναπει!!αν ΔΕΝ θες λοκ οι μονες χωρες που ζητας ειναι της Σκανδιναβιας...σε οποια αλλη χωρα και να πας φλερταρεις με την ακυρωση ταξιδιου μεχρι και τελευταια στιγμη...εκτος και αν κλεισεις καλοκαιρι οπουδηποτε που ο ιος εξαφανιζετε πλεον λογω τουριστικης σεζον οποτε θα ναι και πιο σιγουρο το ταξιδι σου!
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Oπως σου γραψανε τιποτα δεν ειναι σιγουρο την εποχη που ζουμε,ας ελπισουμε να προχωρησουν οι εμβολιασμοι,να γινουν πιο πολλες τριτες δοσεις ,ολα αυτα κρουσματα που ακουμε θα γινουν σε λιγο φυσικες ανοσιες,οποτε αυτο μονο το ενα σεναριο το θετικο.Και εγω εκλεισα για Βουδαπεστη το νοεμβριο ακυρωσα και αλλαξα τα εισητηρια για 25 μαρτιου ,με αegean γινεται και παλι αν δεν φτασει η βδομαδα πριν το ταξιδι δεν προετοιμαζομαι οτι ψυχολογικα οτι θα παω.Απο το covid και μετα το αλλου εκλεισα ,αλλου πηγα εγινε 6 φορες και δεν μιλαω για μακρινα wow μιλαμε για ακυρωση Τηνο,Ναυπλιο καταλαβαινεις... Κλεισε εισητηρια flex και ξενοδοχεια μονο με δωρεαν ακυρωση.

Στο θεμα το αλλο τωρα επειδη απο οτι καταλαβα εχεις παει σε συγκεκριμενα μερη και δεν εχεις παει σε πολλα επειδη ειπες Ισπανια θα σου προτεινα Βαρκελωνη.Πολυ ωραια πολη,με ωραιο κλιμα και τρομερα ζωντανο vibe.Τα roadtrip Ανδαλουσια και ισπανικα χωρια ,πολεις κλπ καλυτερα να τα κανεις μετα απο 2-3 εξωτερικα γιατι θελει πιο οργανωση και ειδικα επειδη θα χεις αμαξια διαμονες και σε αλλες πολεις ,θα ναι πιο δυσκολο να ακυρωνεις.
Εσυ θες κυριως πολεις ευκολες ,βατες και με αξιοθεατα γυρω απο το κεντρο.Παρισι ειναι πανεμορφο και παντα τοπ ιδεα αλλα ειναι πιο χαοτικο πχ σε σχεση με τη Βαρκελωνη που μου θυμισε μια πιο μεγαλη Θεσσαλονικη.Βουδαπεστη ειναι μια πολυ καλη επιλογη πανεμορφη και οικονομικη .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.704
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom