Ιορδανία Ερωτήσεις για Ιορδανία

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Δε είναι σοφό να διατυπώνει κανείς χρησμούς τύπου πυθίας, αλλά οι προηγούμενοι πόλεμοι/συγκρούσεις μεταξύ Ισραήλ και Παλαιστινίων είχαν γενικά σύντομη διάρκεια. Δε σημαίνει κάτι για τη συγκεκριμένη περίπτωση, βέβαια, αλλά.... Επίσης, από τη στιγμή που η Ιορδανία δεν έχει εμπλακεί στον πόλεμο ως τώρα, οι πιθανότητες λένε πως θα παραμείνει safe και τότε. Το πιθανότερο πρόβλημα θα είναι να ακυρωθούν οι πτήσεις σας λόγω έλλειψης κίνησης.
Αυτά σκέφτομαι και εγώ και επειδή θέλω πάρα πολύ να γίνει αυτό το ταξίδι δεν ακυρώνω...
 

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Μόλις έλαβα μειλ από aegean ότι ακυρώνεται η πτήση. Σε αυτή την περίπτωση μου επιστρεφονται και μιλια και φόροι Ε?
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Μόλις έλαβα μειλ από aegean ότι ακυρώνεται η πτήση. Σε αυτή την περίπτωση μου επιστρεφονται και μιλια και φόροι Ε?
κριμα, αν και τα ωραρια της ειναι απαραδεκτα. εμεις πηγαμε οκτωβριο με Royal jordanian, στις 7 που αρχισε ολο αυτο το κακο ειμασταν εκει. Χαμπαρι, μου τηλεφωνουσαν απο Ελλαδα αν ειμασταν καλα.... στην επιστροφη απλα η πτηση αλλαξε ροτα και πηγε απο Συρια και γενικα ακομα παει κοσμος. Ισως η Aegean αλλαξει προγραμμα ποιος ξερει.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.260
κριμα, αν και τα ωραρια της ειναι απαραδεκτα. εμεις πηγαμε οκτωβριο με Royal jordanian, στις 7 που αρχισε ολο αυτο το κακο ειμασταν εκει. Χαμπαρι, μου τηλεφωνουσαν απο Ελλαδα αν ειμασταν καλα.... στην επιστροφη απλα η πτηση αλλαξε ροτα και πηγε απο Συρια και γενικα ακομα παει κοσμος. Ισως η Aegean αλλαξει προγραμμα ποιος ξερει.
Για Αμμάν έχει αλλάξει απλά πρόγραμμα, ξεκινάει αργότερα το 24. Για Tέλ Aβιβ θα παραμείνει άγνωστο το πότε θα ξεκινήσει και για Βηρυτό θα δούμε σε λίγες μέρες.
ΜΕΑ και Royal Jordanian εναλλακτικές επιλογές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom