Ηello!

Vicky.Pireus

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα - Μπόρα
Γεια σας και από εμένα!

Είμαι η Βίκυ και βρήκα το φόρουμ τελείως τυχαία, ανζητώντας πληροφορίες για ένα ταξίδι που ετοιμάζομαι να κάνω τον Ιανουάριο.

Είναι πολύ ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες που βρήκα και πραγματικά πιστεύω πως ένα τέτοιο φόρουμ είναι ότι πρέπει για τους λάτρεις των ταξιδιών.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
:welcome:βικυ!σημασια εχει οτι μας βρηκες!καλη αρχη σου ευχομαι.ειμαι σιγουρη οτι θα κολλησεις.καλα και πολλα ταξιδια να χεις!!!


Υ.Γ.που θα πας ταξιδι?
 

Vicky.Pireus

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα - Μπόρα
Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!
Θα πάω στο Μπαλί τον Ιανουάριο και επειδή όπως καταλαβαίνεις έχω ενθουσιαστεί, έψαχνα μανιοδώς πληροφορίες.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
χμμμ πολυ ενδιαφερον!σιγουρα θα βρεις πολλα θεματα στο φορουμ που θα σε βοηθησουν.προσπαθησε να φτιαξεις προφιλ και χαρτη!
 

Vicky.Pireus

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα - Μπόρα
χμμμ πολυ ενδιαφερον!σιγουρα θα βρεις πολλα θεματα στο φορουμ που θα σε βοηθησουν.προσπαθησε να φτιαξεις προφιλ και χαρτη!
Αυτά ψάχνω να βρώ :D το επόμενο σου ταξίδι πάντως είναι το τελευταίο δικό μου :clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
δεν σε ενδιαφερει η ευρωπη τοσο πολυ?η' συγκεκριμενα η βαρκελωνη?αν και δεν πηγα ακομη ,απο τις πληροφοριες που εχω συγκεντρωσει ,ειναι μια απο τις πιο ομορφες της ευρωπης.αλλα γουστα ειναι αυτα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γειά σου vicky
καλό ταξίδι για μπαλί, έχεις να διαβάσεις αρκετά εδώ στο σάιτ έχομε βάλει πολλοι το χεράκι μας ...ειδικότητα έχει ο xenos αλλα νομίζω ειναι στο μπαλί....
έτσι και αλιώς δεν θα μείνεις απληροφόρητη!!!
να εισαι καλά .
 

Vicky.Pireus

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα - Μπόρα
χμμ ναι έτσι όπως το έγραψα πως να με καταλάβεις. χε χε Εννοώ πως πέρσι τέτοια εποχή είχα πάει Βαρκελώνη ... ήταν το τελευταίο ταξίδι που έκανα στο εξωτερικό και οχι τελευταίο σαν επιλογή.

ρενάτα ευχαριστώ ήδη έχω διαβάσει μερικές από τις πληροφορίες που έχετε γράψει και θα συνεχίσω.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Βίκυ. Καλά ταξίδια....
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
καλως ηρθες. ευχομαι να βρεις ολα αυτα που θες για Μπαλι, αν και ειμαι σιγουρη οπως σου ειπε η Ρενατα υπαρχουν ατομα που εχουν κανει Διατριβη πανω στο θεμα που ψαχνεις και ο Χenos ειναι ενας απο αυτους.... να εχεις παντα καλα ταξιδια και καλες συζητησεις κοντα μας... καλως ηρθες ξανα:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.805
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom