Ινδία Ινδια

jame1926

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Θελω να παω Ινδια. Και θελω να μου δωσετε κανενα λινκ με τουριστικα γραφεια που κανουν εκδρομες για εκει.
Ρωτησα σε 2-3 στη θεσσαλονικη, εχουν κατι 10ημερα με κανα 2000χιλιαρο. Αθηνα αυτες ειναι οι τιμες;
Εξωτερικο εχουν μηπως καλυτερες τιμες πακετα;
Μου πεφτουν πολλα 2000 για 10 μερες.
Αν εχετε καμια προταση. Ή καποιο πρακτορειο δοκιμασμενο για Ινδια.
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Θελω να παω Ινδια. Και θελω να μου δωσετε κανενα λινκ με τουριστικα γραφεια που κανουν εκδρομες για εκει.
Ρωτησα σε 2-3 στη θεσσαλονικη, εχουν κατι 10ημερα με κανα 2000χιλιαρο. Αθηνα αυτες ειναι οι τιμες;
Εξωτερικο εχουν μηπως καλυτερες τιμες πακετα;
Μου πεφτουν πολλα 2000 για 10 μερες.
Αν εχετε καμια προταση. Ή καποιο πρακτορειο δοκιμασμενο για Ινδια.
γεια σου φιλος.Επειδη παω μετα το Πασχα Κεραλα[Ν.ΙΝΔΙΑ] με το VERSUS TRAVEL δες τι παιζει
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Είναι πάρα μα πάρα πολλά 2000 για 10 μέρες!Πριν 20 μέρες επέστρεψα,πήγα με αυτό το πρακτορείο http://www.getsholidays.com/brand/index.asp?X=BrandCmpn-5Dec-NS&gclid=CJPMnIiakLwCFUVa3godsW0A0w,
17
μέρες 820ε συν 480 το αεροπορικό συνολο 1300ε!
Αυτο ειναι ινδικο πρακτορειο,ε?εμεινες ευχαριστημενη?
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Αυτο ειναι ινδικο πρακτορειο,ε?εμεινες ευχαριστημενη?
ναι είναι ινδικο και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη.Ήταν το φθηνότερο απο όσα μου στείλανε προσφορά και τα ξενοδοχεία που μου πρότειναν παρ'ότι 3 και 4 αστέρων ήταν πάρα πολύ καλά!Στην τιμή περιλαμβάνονται και 3 εσωτερικές πτήσεις όπως και εισιτήριο τρένου πρωτη θεση!
 

jame1926

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ναι είναι ινδικο και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη.Ήταν το φθηνότερο απο όσα μου στείλανε προσφορά και τα ξενοδοχεία που μου πρότειναν παρ'ότι 3 και 4 αστέρων ήταν πάρα πολύ καλά!Στην τιμή περιλαμβάνονται και 3 εσωτερικές πτήσεις όπως και εισιτήριο τρένου πρωτη θεση!
Αν ειχες το προγραμμα που σου εδωσε με λεπτομεριες τι περιλαμβανει και τι οχι.
Φανταζομαι θα του το εστειλες εσυ ή θα στο εστειλε ετοιμο.(mail)
Αν μπορουσες να μου το στειλεις εδω ή με πμ ή mail.
Αν οχι ευχαριστω και για το link.
Συγνωμη για το θαρρος, ξερω ζηταω πολλα.
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Είναι πάρα μα πάρα πολλά 2000 για 10 μέρες!Πριν 20 μέρες επέστρεψα,πήγα με αυτό το πρακτορείο http://www.getsholidays.com/brand/index.asp?X=BrandCmpn-5Dec-NS&gclid=CJPMnIiakLwCFUVa3godsW0A0w,
17
μέρες 820ε συν 480 το αεροπορικό συνολο 1300ε!
Σιγουρα ειναι πολυ καλη τιμη για τοσες μερες. Πιστευω να περασες καλα.Ακριβα...σαν διαμονη εκτος τα του πρακτορειου?Βορρα πηγες η νοτο?Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις!!!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Σιγουρα ειναι πολυ καλη τιμη για τοσες μερες. Πιστευω να περασες καλα.Ακριβα...σαν διαμονη εκτος τα του πρακτορειου?Βορρα πηγες η νοτο?Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις!!!
Πέρα από την καλή τίμη το πιο θετικό για μένα είναι που μπορείς να φτιάξεις το πρόγραμμά σου όπως το θες.Έχεις απόλυτη ευελιξία στη διαχείρηση χρόνου.
Η καθημερινή ζωή στην Ινδία είναι πάμφθηνη ακομη και για τα δικά μας δεδομένα σε κρίση.Έχω ξεκινήσει την ιστορία μου http://www.travelstories.gr/community/threads/Ινδία-τα-πάντα-είναι-πιθανά.48287/#post-521057 οπότε εκεί θα σας τα γράψω όλα .
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.714
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom