Ιστορία του Μήνα - Δεκέμβριος 2015 - Μάρτιος 2016

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.730
Likes
14.329
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Αγαπητοί ταξιδιώτες, ευχαριστώ για τις ψήφους σας. Εντάξει, δεν έχω την πολυπόθητη αυτοδυναμία, αλλά την αξία των νικητών τη δίνει η δύναμη των δεύτερων. Και υπήρχε μεγάλος ανταγωνισμός.
Σαφώς τη μεγάλη χαρά μου τη δίνετε όταν διαβάζετε τις περιγραφές των ταξιδιών μας. Και φαίνεται πως το ταξίδι στην Παταγονία το διαβάσατε και σας άρεσε.
Λίγα μέρη στον κόσμο έχουν την αίγλη αυτής της γωνιάς του πλανήτη.
Βέβαια και η ισοψηφισθείσα Αιθιοπία, ενώ φαίνεται υποδεέστερος προορισμός, δεν είναι.
Πάντα θα υπάρχουν μέρη που θα δίνουν στον ταξιδιώτη την αίσθηση του ακραίως ωραίου.
Καλά ταξίδια σε όλους και φθινοπωρινή επιστροφή με ωραίες εμπειρίες.
IMG_20190623_205529.jpg
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Αγαπητοί ταξιδιώτες, ευχαριστώ για τις ψήφους σας. Εντάξει, δεν έχω την πολυπόθητη αυτοδυναμία, αλλά την αξία των νικητών τη δίνει η δύναμη των δεύτερων. Και υπήρχε μεγάλος ανταγωνισμός.
Σαφώς τη μεγάλη χαρά μου τη δίνετε όταν διαβάζετε τις περιγραφές των ταξιδιών μας. Και φαίνεται πως το ταξίδι στην Παταγονία το διαβάσατε και σας άρεσε.
Λίγα μέρη στον κόσμο έχουν την αίγλη αυτής της γωνιάς του πλανήτη.
Βέβαια και η ισοψηφισθείσα Αιθιοπία, ενώ φαίνεται υποδεέστερος προορισμός, δεν είναι.
Πάντα θα υπάρχουν μέρη που θα δίνουν στον ταξιδιώτη την αίσθηση του ακραίως ωραίου.
Καλά ταξίδια σε όλους και φθινοπωρινή επιστροφή με ωραίες εμπειρίες. View attachment 275601
Κι εμείς ευχαριστούμε κι εσένα και τους υπόλοιπους για τις ωραίες ιστορίες.Ψήφισα με χαρά την ιστορία για την Παταγονία κι ελπίζω -πρώτα ο Θεός- κάποτε να αξιωθώ κι εγώ να την δω από κοντά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom