Ιστορία του Μήνα - Ιανουάριος 2015

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
To φορουμ δεν παρακολουθειται ευκολα απο κινητα/ταμπλετ.....οποτε χανει μαλλον τους καθημερινους επισκεπτες που θα παρακολουθουσαν ολα τα θεματα και θα ψηφιζαν. πχ...παλια ηταν στο tapatalk , τώρα δεν υπάρχει τέτοια δυνατοτητα.
Θα διαφωνήσω.Το παρακολουθώ πολύ εύκολα από κινητές συσκευές.Και δεν είμαι και τεχνολογικά πολύ προχωρημένος.
 

Έλεν

Member
Μηνύματα
21
Likes
62
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς γυρισμό
Εγώ πάλι ψηφίζοντας αρχικά μια ιστορία επειτα αναρωτήθηκα αν μπορώ να ψηφίσω και δεύτερη φορά χαχαχα! Να είστε καλά υπέροχες διηγήσεις! Ταξευεις με το νου... πραγματικά ξεφεύγεις όχι αστεια! Εχω να σας πω ότι θα φτάσω στο σημείο να τις εκτυπώσω και να τις κάνω βιβλιοδεσία
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Θα διαφωνήσω.Το παρακολουθώ πολύ εύκολα από κινητές συσκευές.Και δεν είμαι και τεχνολογικά πολύ προχωρημένος.
Κι εγώ μπαίνω αρκετά από κινητές συσκευές, και είναι ΟΚ για τη γενική χρήση. Αλλά θεωρώ ότι από κει η ανάγνωση ταξιδιωτικών ιστοριών δε συνίσταται. Πρώτο, γιατί αν δεν είσαι σε Wifi τα data που καταναλώνονται είναι πολλά (οι εικόνες κατεβαίνουν συχνά σε full resolution), και δευτερο γιατί απαιτεί attention span κάποιων λεπτών, που όταν μπαίνεις στο site π.χ. από το μετρό ή από το αεροδρόμιο, συνήθως δεν το έχεις.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.895
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Κι εγώ 3 στα 3. :)
Συγχαρητήρια σε όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.220
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom