Ιστορία του Μήνα - Ιανουάριος 2016 - Απρίλιος 2016

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
α σας ευχαριστω! η ιστορια του travelbreak ειναι απο τις αγαπημενες μου στο φορουμ και ανυπομονω να ακολουθησω τα βηματα του αλλα δυσκολευομαι πολυ να πεισω το μισο μου πορτοκαλι
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
α σας ευχαριστω! η ιστορια του travelbreak ειναι απο τις αγαπημενες μου στο φορουμ και ανυπομονω να ακολουθησω τα βηματα του αλλα δυσκολευομαι πολυ να πεισω το μισο μου πορτοκαλι
Εμείς ευχαριστούμε :)Το άξιζε η ιστορία σου!!
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά :clap:
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.001
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
2/3 κι από εμένα. Συγχαρητήρια στους συγγραφείς! Κι εμένα η ιστορία του travelbreak είναι σίγουρα μια από τις 3-4 που μου αρέσουν περισσότερο απ'όσες έχω διαβάσει στο φόρουμ :clap:
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
2/3 κι από εμένα. Συγχαρητήρια στους συγγραφείς! Κι εμένα η ιστορία του travelbreak είναι σίγουρα μια από τις 3-4 που μου αρέσουν περισσότερο απ'όσες έχω διαβάσει στο φόρουμ :clap:
Και η ιστορία καλή ήταν αλλά και το ταξίδι μας.
Δεν ξέρω γιατί το πρώτο διάστημα που έγραφα στο φόρουμ ήθελα σε ένα ποστ να βάλω ολόκληρη την ιστορία μου. Έτσι και το ταξίδι αυτό μπήκε με τη μία, αλλά μου άρεσε η μεγάλη επικοινωνία που είχα με τους αναγνώστες, πράγμα που σήμερα μου λείπει. Ίσως κάποτε να κάτσω και να το γράψω αναλυτικά και με περισσότερες φωτογραφίες. Όπως το έκανα με την Παταγονία. Ευτυχώς πάντα κρατώ ημερολόγιο στα ταξίδια.
Ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom