Ιστορία του Μήνα - Νοέμβριος 2016 - Ιανουάριος 2017

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Κανονικά τόσο διάβασμα που βάζουμε στα μέλη θάπρεπε να κάνουμε και ψηφοφορία για τα μέλη που ψηφίζουν τις ιστορίες του μήνα :haha: :haha: :haha:
Ψηφοφορία δώσε μας και πάρε μας τη ψυχή! :xalara: :bleh:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.953
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Να ευχαριστήσω από την πλευρά μου τα 21 μέλη που ψήφισαν την ιστορία μου και την κατέταξαν στη δεύτερη θέση, αλλά και τα 26 ακόμα μέλη που μπήκαν στον κόπο να τη διαβάσουν για να ψηφίσουν, έστω κι αν δεν έτυχε της προτίμησής τους. Αλλά και όλους τους άλλους αναγνώστες που δίνουν το χρόνο τους για να διαβάσουν τέτοια μακροσκελή ταξιδιωτικά αφηγήματα που βεβαίως δε γράφονται πάντα (και σίγουρα όχι όσο με αφορά προσωπικά) με σκοπό να διεκδικήσουν δάφνες λογοτεχνικής ποιότητας.
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Να ευχαριστήσω από την πλευρά μου τα 21 μέλη που ψήφισαν την ιστορία μου και την κατέταξαν στη δεύτερη θέση, αλλά και τα 26 ακόμα μέλη που μπήκαν στον κόπο να τη διαβάσουν για να ψηφίσουν, έστω κι αν δεν έτυχε της προτίμησής τους. Αλλά και όλους τους άλλους αναγνώστες που δίνουν το χρόνο τους για να διαβάσουν τέτοια μακροσκελή ταξιδιωτικά αφηγήματα που βεβαίως δε γράφονται πάντα (και σίγουρα όχι όσο με αφορά προσωπικά) με σκοπό να διεκδικήσουν δάφνες λογοτεχνικής ποιότητας.
λογοτεχνική ποιότητα έχουν υψηλή τελικά και μη αναμενόμενη τη στιγμή μάλιστα που δεν μπαίνουν σε κληρωτίδα διεκδίκησης τέτοιων δαφνών
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Να ευχαριστήσω από την πλευρά μου τα 21 μέλη που ψήφισαν την ιστορία μου και την κατέταξαν στη δεύτερη θέση, αλλά και τα 26 ακόμα μέλη που μπήκαν στον κόπο να τη διαβάσουν για να ψηφίσουν, έστω κι αν δεν έτυχε της προτίμησής τους. Αλλά και όλους τους άλλους αναγνώστες που δίνουν το χρόνο τους για να διαβάσουν τέτοια μακροσκελή ταξιδιωτικά αφηγήματα που βεβαίως δε γράφονται πάντα (και σίγουρα όχι όσο με αφορά προσωπικά) με σκοπό να διεκδικήσουν δάφνες λογοτεχνικής ποιότητας.
Πως φαίνεται πόσα μέλη διάβασαν μια ιστορία αλλά δεν την ψήφισαν;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Φαινεται πόσοι ψήφισαν συνολικά και πόσοι ψήφοι πήρε κάθε ιστορία. Κάνε την αφαίρεση...
Ναι σωστά.Αλλά με το διαβάσουν μπερδεύτηκα.Μπορεί κάποιοι απο τους 26 που δεν την ψήφισαν,να μην την διάβασαν καν.Τέλος πάντων εγώ σίγουρα την διάβασα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom