ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ / ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 19/2
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΪΑΜΙ
ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ,

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΛΛΑ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ!

ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΗΤΑΝ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΣΤΗΝ ΜΑΔΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ!

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ
ΓΙΩΡΓΟΣ.
 

verde

Member
Μηνύματα
38
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αστυπάλαια
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική, Λατινική Αμερική
Γειά σας, καλώς σας βρήκα κ εγώ...!όπως ο φίλος απο πάνω έτσι κ εγώ θα αρκεστώ στις απόλυτα βασικές πληροφορίες λόγω φόρτου εργασίας.Με λένε Γιώργο, είμαι 21 και μέχρι στιγμής είχα τη χαρά να επισκεφθώ τη Ρώμη, το Παρίσι, το Λονδίνο(2 φορές) κ τώρα ετοιμάζομαι για την 3η φορά στο Λονδίνο κ κυρίως στα περίχωρα όπως Οξφόρδη, Κέιμπριτζ κλπ..όνειρο μου είναι να επισκεφθώ την Αφρική αφού οι χώρες όπως Κένυα, Νιγηρία,, Αιθιοπία με εκστασιάζουν κ παράλληλα θα ήθελα να κάνω φιλανρωπικό έργο με κάποια ανθρωπιστική οργάνωση σ' αυτές τις χώρες.Αυτά τα λίγα για αρχή..τα ξαναλέμε!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλως ηρθατε και οι δυο!

giorgosinathens, σου ευχομαι να περασεις τελεια στην βαρκελωνη και να προσεχεις γιατι οποιος γυρναει απο εκει ,τρωει μεγαλο κολλημα!αν περιπλανηθεις λιγο στο φορουμ θα το καταλαβεις:haha:

υ.γ. μην γραφεις με κεφαλαια !

verde σου ευχομαι και σενα καλο ταξιδι και να πραγματοποιησεις συντομα τα ταξιδια στην αφρικη!:clap:
 
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 19/2
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΪΑΜΙ
στα βασικα ξεχασα να σας πω πως ειμαι 26! τωρα δεν εχω προλαβει να δω ολο το φορουμ αλλα εχω να κανω καποιες ερωτησεις για την βαρκελωνη οπως για παραδειγμα για καποιες καρτες που θελω να βγαλω και εχω μπερδευτει πια θελω και πια οχι!

μετα το γραφειο στο σπιτι θα εχω το χρονο να τα ψαξω.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
κανε και τον χαρτη σου ,οταν πας σπιτι.εδω ειμαστε οτι χρειαστεις να βοηθησουμε.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
καλωσηρθατε γιωργηδες!!!καλα ταξιδια να εχετε και καλη περιηγηση στο φορουμ!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθατε και οι δυο και καλα ταξιδια!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
:welcome: γιώργηδες
στην ταξιδιαρικη παρέα μας κ στο φορουμ που ...μυρίζει ταξίδια απο την κορφή του μέχρι τα νύχια του!:haha:

Μελλοντικέ Βαρκελωνόπληκτε giorgosinathens, ρίξε μια ματιά και στην τραβελπεδία και στον τόμο της Βαρκελώνης!
http://www.travelstories.gr/travelpedia-%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DE-%E5%E3%EA%F5%EA%EB%EF%F0%E1%DF%E4%E5%E9%E1/2514-%E2%E1%F1%EA%E5%EB%FE%ED%E7.html

Θα γίνεις βαρκελωνο-σοφώτερος!:cool:
 
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 19/2
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΪΑΜΙ
:welcome: γιώργηδες
στην ταξιδιαρικη παρέα μας κ στο φορουμ που ...μυρίζει ταξίδια απο την κορφή του μέχρι τα νύχια του!:haha:

Μελλοντικέ Βαρκελωνόπληκτε giorgosinathens, ρίξε μια ματιά και στην τραβελπεδία και στον τόμο της Βαρκελώνης!
http://www.travelstories.gr/travelpedia-%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DE-%E5%E3%EA%F5%EA%EB%EF%F0%E1%DF%E4%E5%E9%E1/2514-%E2%E1%F1%EA%E5%EB%FE%ED%E7.html

Θα γίνεις βαρκελωνο-σοφώτερος!:cool:
thanks thanosth εχω αφησει ενα νεο μηνυμα οσο αφορα τις ημερισιες καρτες της βαρκελωνης...αν γνωριζεις κατι, δωσε μου τα φωτα σου!

link τοπικ
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...E1-%E3%E9%E1-%E2%E1%F1%EA%E5%EB%FE%ED%E7.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom