Κίνα 515 ευρω

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Για το Πασχα του '11 υπαρχουν πτήσεις για Πεκίνο με 515 ευρώ. Πιστευω πως είναι πολύ καλή τιμή εεε;;;;:clap:
Με aeroflot και turkish.... συγκεκριμένα κοιταξα για 18/4 με 30/4!!!!!!!! Και εδώ θα θέσω και την ερώτηση μου: Ποια απο τις δυο εταιρίες να προτιμήσω αν το αποφασίσουμε;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Φυσικά την Turkish!!!! Θέλει και ερώτημα?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Οι Τουρκικές έχουν το πλεονέκτημα ότι πετούν 3 φορές τη ημέρα από Αθήνα για Κων/πολη. Άρα αν η πτήση για Πεκίνο είναι απογευματινή μπορείς πάντα να πάρεις τη πρωινή για τη Πόλη και να κάνεις μια βολτίτσα γύρω από την Αγιά Σοφιά και τον Κεράτιο
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.965
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οι Τουρκικές έχουν το πλεονέκτημα ότι πετούν 3 φορές τη ημέρα από Αθήνα για Κων/πολη. Άρα αν η πτήση για Πεκίνο είναι απογευματινή μπορείς πάντα να πάρεις τη πρωινή για τη Πόλη και να κάνεις μια βολτίτσα γύρω από την Αγιά Σοφιά και τον Κεράτιο
Ή μπορείς να πας το πρωί στη δουλειά και να γλυτώσεις μια μέρα άδεια...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Οι Τουρκικές έχουν το πλεονέκτημα ότι πετούν 3 φορές τη ημέρα από Αθήνα για Κων/πολη. Άρα αν η πτήση για Πεκίνο είναι απογευματινή μπορείς πάντα να πάρεις τη πρωινή για τη Πόλη και να κάνεις μια βολτίτσα γύρω από την Αγιά Σοφιά και τον Κεράτιο
Οι Τούρκοι έχουν stopover για όλα τα γούστα..:)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.965
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
:lol:Δεν με βολευει γιατι δε μένω Αθήνα, αλλα πολυ καλή σκέψη(ετσι που εχουν δυσκολέψει και οι αδειες τελευταία)!!:clap:
Ε, δεν είναι και καμμιά φοβερή πρωτοτυπία, το δουλειά->αεροδρόμιο το χω κάνει ήδη 9 φορές στο 2010, για παράδειγμα, και έχω και 7 ακόμη κρατήσεις που θα χρειαστεί να το κάνω στους επόμενους μήνες...
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Κοιταζα να κλεισω Αθήνα -Πεκίνο, και επιστροφή Σαγκάη-Αθηνα.... αλλα δυστυχώς μου δινει 515 ευρω να παω και αλλα τοσα να ερθω!!!! καμία ιδεα;;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Nα ψάξεις καλύτερα... οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες στο ATH-PEK-ATH και στο ΑΤΗ-PEK-SHA-ATH... ανάλογα με τις εποχές και την εταιρία βέβαια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom