Καιρος

trelospektis

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Nordkapp
Γεια σας παιδεια,αρχικα να πω οτι ειναι πρωτη φορα που γραφω και να πω επισης οτι εχω διαβασει ολα σχεδον τα αρθρα οσο αφορα τα ταξιδια με ΙΧ που εχετε γραψει κατακαιρους διοτι ειμαι και εγω ενας απο εσας,ΛΑΤΡΕΥΩ την οδηγηση και βα γνωριζω καινουργια μερη! Οι πληροφοριες σας ειναι κταπληκτικες και πραγματικα οτι απορια ειχα σχεδον μου εχει λυθει αρα το μονο που απομενη ειναι να κανω και εγω επιτελους τα ταξιδια που ονειρευομαι και απλα να σας παω εντυπωσεις και λεπτομερειες. Καταρχην να πω οτι επιτελους μετα απο πολλα χρονια απεκτησα το αυτ/το που παντα ηθελα και την τυχη να ειναι και πετρελαιο οποτε θεωρητικα αυτο βοηθαει ακομη πιο πολυ στο να ερθω πιο κοντα στο ονειρο μου. Περα απο αυτο ομωε για να μην λεω και πολλα παντα οταν κανουμε ενα ταξιδι σχεδιαζουμε τα παντα ετσι και εγω ετσι και εσεις! Το μονο πραγμα που δεν εχω δει ομςως και αν ξερει καποιος ασ πει , αν υπαρχει καποιο εγκυρο site που να δειχνει τον καιρο απο τις χωρες που προκειται να περασει καποιος! Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αξιολογο. Ευχαριστω και καλα μας ταξιδιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

meropi

Member
Μηνύματα
50
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία ή Ταλίν
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη τη γη με αυτοκίνητο
Το site weather.com χρησιμοποιώ συνήθως για οποιο μέρος και αν θέλω να ταξιδέψω και το θεωρώ αξιόπιστο.Δοκίμασέ το και τσέκαρέ το αν θες.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
το καλυτερο ειναι τα site καθε χωρας...
η να μπεις στην εφημεριδα μιας χωρας ή πρακτορειο ειδησεων και παντα εχουν για καιρο (πχ bbc.co.uk Κλπ)
 

tse_gevara

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Σαν Φραντσισκο
Το intellicast και το weather-forecast.com ήταν τα site που είχαν προβλέψει με μεγαλύτερη επιτυχία τον καιρό στα ταξίδια που έχω κάνει εξωτερικό. Αλλά για την Αθήνα πέφτουν συχνά έξω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom