Και τέταρτη πτήση στη γραμμή Αθήνα - Μπανγκόκ

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Η Thai Airways, με την έναρξη του θερινού προγράμματός της- την Κυριακή 30 Μαρτίου 2008- θα δρομολογήσει και τέταρτο αεροσκάφος στην γραμμή Αθήνα –Μπανγκόκ –Αθήνα. Έτσι η Thai, εκτός από κάθε Δευτέρα, Πέμπτη, Σάββατο, θα συνδέει την Αθήνα με την Μπανγκόκ και κάθε Κυριακή με ώρα αναχώρησης στις 16.15

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Η νέα πτήση από 30 Μαρτίου εως 15 Μαϊου 2008 θα πραγματοποιείται με Boeing 777-300 και στη συνέχεια με τo Boeing 777-200ER.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Μια από τις καινοτομίες κατά τη διάρκεια της πτήσης είναι το σύστημα Interactive Audio Video on Demand, για απολαυστικό ταξίδι, χάρη στις αναβαθμισμένες υπηρεσίες ψυχαγωγίας και οπτικοακουστικών μέσων, εναρμονισμένες με τις σύγχρονες τάσεις και προτιμήσεις κάθε επιβάτη.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Η πτήση από Αθήνα προς Μπανγκόκ διαρκεί 9 ώρες περίπου. Η πτήση της επιστροφής από Μπανγκόκ αναχωρεί τις ίδιες ημέρες στις 00.30 και διαρκεί περίπου 10 ώρες.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Οι πτήσεις της Thai έχουν άριστες ανταποκρίσεις προς ολόκληρη την Νοτιοανατολική Ασία, Κίνα και Aυστραλία.

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]πηγη travelreport-int.gr
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Μια από τις καινοτομίες κατά τη διάρκεια της πτήσης είναι το σύστημα Interactive Audio Video on Demand, για απολαυστικό ταξίδι, χάρη στις αναβαθμισμένες υπηρεσίες ψυχαγωγίας και οπτικοακουστικών μέσων, εναρμονισμένες με τις σύγχρονες τάσεις και προτιμήσεις κάθε επιβάτη.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Η Thai Airways παιζει να ειναι η καλυτερη εταιρια που εχω πεταξει!
Το [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Interactive Audio Video on Demand σου επιτρεπει να παιξεις παιχνίδια, να δεις ταινίες, να ακουσεις μουσικη μεχρι και να δεις εικόνες Live εξω απο το αεροπλάνο εκεινη τη στιγμή!
Αψογη σε όλα!
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Η πτήση από Αθήνα προς Μπανγκόκ διαρκεί 9 ώρες περίπου. Η πτήση της επιστροφής από Μπανγκόκ αναχωρεί τις ίδιες ημέρες στις 00.30 και διαρκεί περίπου 10 ώρες.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Οι πτήσεις της Thai έχουν άριστες ανταποκρίσεις προς ολόκληρη την Νοτιοανατολική Ασία, Κίνα και Aυστραλία.
Για την ακρίβεια 9.30 ωρες οταν πας και 9.50 οταν επιστρεφεις!:D
Ασε που βολευει τέλεια στο θέμα ωρων, φτανεις εκει χαράματα και εχεις ολη την ημέρα μπροστα σου!
 

maria12travel

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Παιδια δεν ξερω αν μιλαω στο σωστο τοπικ αλλα θα ηθελα να με βοηθησετε στα παρακατω...
Ενας φιλος μου ειπε να του προτεινω να παει καπου εξωτικα μετα απο την Φορμουλα 1 του Μπαχρειν για 3 μερουλες..Κοιταξα λιγακι τις πτησεις και ειδα οτι υπαρχουν για Μπανκογκ...για Μανιλα..για Ντουμπαι(οχι και τοσο εξωτικο βεβαια)...Εχετε κατι αλλο αλλο κατα νου να του προτεινω?
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Εχετε κατι αλλο αλλο κατα νου να του προτεινω?
Μαρια φανταζομαι ο φίλος σου εννοει καπου κοντά στο Μπαχρειν, γιατι η Μπανγκοκ και η Μανιλα πεφτουν λίγο μακρια, κριμα να δωσει τοσα χρηματα στα εισητηρια για 3 ημέρες μόνο!!
 

maria12travel

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Συμφωνω..Συμφωνα με ολα αυτα που ειδα το Ντουμπαι (που δεν εχει παει) του πεφτει πολυ κοντα κ οικονομικα (γυρω στα 160 ευρω) ενω ολα τα προαναφερθεντα γυρω στα 550-600 ευρω..Υπ'οψιν Θεσ/νικη-Μπαχρειν βρηκε εισιτηρια με 500 ευρω περιπου..πιστυεω οτι ειναι καλα..ή κανω λαθος ?(με Gulf Air)
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Υπ'οψιν Θεσ/νικη-Μπαχρειν βρηκε εισιτηρια με 500 ευρω περιπου..πιστυεω οτι ειναι καλα..ή κανω λαθος ?(με Gulf Air)
Εξαρταται πριν πόσο καιρό τα έκλεισε!
Η τιμη ειναι λιγο τσιμπημενη για τα δικα μου πάντα δεδομένα!
Αγγιζει τα 500 ομως επειδη η πτηση ειναι Θεσ/νικη-Αθηνα-Μπαχρειν!
Εγω θα πηγαινα ή οδικώς ή με τρενο μεχρι Αθήνα!
Eνδεικτικα να σου πω πως ταξιδεψα με την Gulf στην Ταυλάνδη με 440 euro!
 

maria12travel

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Αυτες τις μερες τα κανονισε... Τι να πα και γω? Ντροπη μου..που εχω παει Γερμανια πολλες φορες με 80-100 ευρω και περσι Σαντορινη στις 1/06 με 480 ευρω!!!

Αλλα οπως προαναφερθηκε εδω μεσα πολλες φορες ολα αυτα ειναι θεμα συναρτησης προσφορας και ζητησης και στιγμιαιας διαθεσιμοτητας..Ντροπη μου για αλλη μια φορα!Επρπεπε ομως να ταξιδεψω εκεινες τις ημερες διοτι ηταν κατι εκτακτο..
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Eγω το εχω ξαναπει!
Οι τιμές των εισητηρίων ειναι 'χρηματηστήριο'!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΡ!!!!

Ο ΤΟΚΟΣ ΠΑΕΙ ΤΑΥΛΑΝΔΗ!!!
μην σας πετυχει πουθενα....:snorkel::shark:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οντωs η Thai ειναι απο τιs καλυτερεs , ομωs το ιδιο καλη ειναι και η Qatar που προσφερει ολα οσα προσφερει και η Thai εν πτησει :).
Χαιρομαι που αυξηθηκαν τα δρομολογια , αυτο σημαινει οτι υπαρχει ζητηση.Θα ξαναπαω στην Ταυλανδη οπωσδηποτε! Η Thai εξαλλου βγαζει καθε τοσο καλεs προσφορεs ειδικα τουs χειμερινουs μηνεs :).
Οπωs λεει και ο Doug οι τιμεs των εισιτηριων ειναι χρηματιστηριο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom