Τουρκία Κακή αρχή στην Κωνσταντινούπολη

tkon

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΣΙΑ
Καλημέρα σε όλους από την Κωνσταντινούπολη. Ξεκίνησα την Κυριακή οδικώς από Αθήνα για να κάνω ένα ταξίδι που το ήθελα πάρα πολύ, αλλά που ξεκίνησε μάλλον άσχημα. Μετά από 10 ώρες πολύ καλού ταξιδιού φτάσαμε σσεις την Πόλη και λίγες ώρες αργότερα μου άρπαξαν τσαντάκηδες τη τσάντα από το χέρι κια με το ΣΥΜΠΑΝ μέσα, χαρτιά λεφτά, φωτογραφικές ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ευτυχώς τα χρήματα για την υλοποίηση του ταξιδού τα είχε στη τσάντα του ο άνδρας μου οπότε μπορούσαμε να συνεχίσουμε το ταξίδι μας.

Αυτό που θέλω να δηλώσω είναι η φιλοξενία και η καλή καρδιά των ανθρώπων, έτρεξαν μαζί με το άνδρα μου να τους κυνηγήσουν, με περιέβαλλαν με αγάπη για να συνέλθω, κάλεσαν την Αστυνομία η οποία μας έχει εντυπωσιάσει ,, βγήκαν 20 περιπολικά σε χρόνο dt να κυνηγήσουν τσαντάκηδες????!!!!!! στην ελλάδα αυτά δε γίνονται με τίποτα. Τώρα είμαι με προσωρινό διαβατήριο, ξαναβρίσκω το κέφι μου γιατί με γονάτησε λίγο το συμβάν και περνώ από χθες που τελειώσαμε τις διατυπώσεις πολύ καλά, περισσότερα όταν γυρίσω με το καλό

Ευχαριστώ
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Αφού η κινητήριος δύναμη (το χρήμα στην προκειμένη περίπτωση)είναι στη θέση του,
συνεχίζετε το ταξίδι σας απτόητοι.
Σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και ν απολαύσετε την παραμονή σας στην Πόλη όσο το δυνατόν περισσότερο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οντως κακη αρχη.Ελπιζω η συνεχεια να ειναι τοσο καλη που να σε αποζημιωσει για την αναποδια.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
προτεινω χαλαρωση σε ενα χαμαμ
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Μη "μασάτε" συνεχίστε απτόητοι το ταξίδι σας, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, το σημαντικό είναι το ταξίδι σας γι' αυτό χαρείτε το.
Καλή συνέχεια!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
ποτέ τσάντα στα χέρια και μόνο τον ταξιδιωτικό μάρσιπο μέσα απο την μπλούζα.
Αυτό το κόλπο με το μάρσιπο σου εξασφαλίζει και θέση εγκυμονούσας σε συγκοινωνιες, ουρές κλπ.
Καλή συνεχεια στο ταξιδι
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
τα καλύτερα να έρθουν στο υπόλοιπο ταξίδι σου! περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις γυρίζοντας.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αχ...αυτή η Πανσέληνος τι μας έκανε! :)))

Μακάρι να είχαμε και στην Ελλάδα τέτοια αστυνομία...τουλάχιστον παίρνεις μια κάποια, σχετική, δικαίωση!

Κουράγιο...και σου εύχομαι να απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο τις υπόλοιπες ημέρες της παραμονής σου εκεί!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.969
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom