Καλημέρα σε όλους!

veronique

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν ΥΟΡΚΗ
Καλημέρα σας,΄
αυτό είναι το πρώτο μου ποστ. Είμαι η Βερονίκ, είμαι 31 ετών και χαίρομαι που θα επικοινωνώ με ανθρώπους που αγαπούν τα ταξίδια όσο και γω. Εχω μπει πολλές φορές σε αυτό το φόρουμ και εχω παρακολουθήσει συζητήσεις ταξιδιωτικής τρέλας! Νομίζω είναι καιρός να μοιραστούμε τις ταξιδιωτικές μας απόψεις και εμπειρίες. Για μένα το ταξίδι είναι ένας λογος για να ζει κανείς. Πιστεύω ότι εδώ πολλοί συμμερίζονται αυτή την άποψη. Μου αρέσουν τα ταξίδια και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, αρκεί να είναι με καλή διάθεση. Βέβαια πολλές φορές αντιμετωπίζω το πρόβλημα που σίγουρα και σε σας έχει συμβεί:όταν έχω λεφτά να μην έχω χρόνο και παρέα και όταν έχω τα άλλα δύο να μην έχω λεφτά. Το επόμενο ταξίδι που θέλω να κάνω έξω είναι Πράγα-Βιέννη-Βουδαπέστη με οργανωμένο γραφείο, αλλά δεν βρίσκω παρέα. Μήπως ενδιαφέρεται κανείς να έρθει μαζί μου? το έχω βρει σε προσφορά για το 15αύγουστο (7 μέρες αναχώρηση 14/8). Το συνολικό κόστος το υπολογίζω γύρω στα 1200 €. Οποιος ενδιαφέρεται, άνδρας ή γυναίκα , ας μου γράψει.Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας. Καλή σας μέρα και σε όσους είναι ήδη διακοπές καλή διασκέδαση!
Veronique
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλημερα και καλως ορισες στην παρεα.Σου ευχομαι να βρεις καλη παρεουλα για το ταξιδι σου ,να περασεις ομορφα και να εχεις καλες διακοπες.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Καλημέρα ,κιεγώ σου εύχομαι να βρείς παρέα και να πραγματοποιήσεις το ταξίδι σου αλλα και να μην βρείς δεν χάνεις να δοκιμάσεις να πάς και μόνη (αφού είναι οργανωμένο)και πιστεύω θα βρεις καλή παρέα απο το γκρουπ.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Καλημέρα και από μένα, ακόμα και αν δεν βρεις παρέα οι πόλεις που έχεις διαλέξει να πας είναι γεμάτες ενδιαφέρον και σίγουρα θα χαρείς τις βόλτες σου σε αυτές ακόμα και είσαι μόνη σου, ίσως μάλιστα να είναι καλύτερα να τις περπατήσεις μόνη για να τις χαρείς όπως θες.
 

veronique

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν ΥΟΡΚΗ
Ευχαριστώ

Γεια σε όλους και ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματά σας. Κρίμα να μη μπορείτε να έρθετε μαζί μου...:)...Πάντως δε νομίζω να το επιχειρήσω να πάω μόνη μου, τώρα ειδικά που καιροφυλακτεί και ο φόβος της γρίπης, το να βρίσκεσαι μόνος σου σε ξένη χώρα δεν είναι και οτι καλύτερο. Ασε που είμαι σίγουρη πως δεν θα περάσω καλά χωρίς κάποιον που θα βλέπει ότι βλέπω...καταλαβαίνετε.
Για πείτε μου εσείς έχετε πάει σε αυτά τα μέρη? Και από διακοπές πώς πήγαμε φέτος?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σε όλους και ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματά σας. Κρίμα να μη μπορείτε να έρθετε μαζί μου...:)...Πάντως δε νομίζω να το επιχειρήσω να πάω μόνη μου, τώρα ειδικά που καιροφυλακτεί και ο φόβος της γρίπης, το να βρίσκεσαι μόνος σου σε ξένη χώρα δεν είναι και οτι καλύτερο. Ασε που είμαι σίγουρη πως δεν θα περάσω καλά χωρίς κάποιον που θα βλέπει ότι βλέπω...καταλαβαίνετε.
Για πείτε μου εσείς έχετε πάει σε αυτά τα μέρη? Και από διακοπές πώς πήγαμε φέτος?
Μην αγχωνεσαι τοσο πολυ με τη γριππη.Πηγα Αμερικη τον Ιουνιο...ειχα μασκες..επλενα χερια αλλα ολα ..καλα τελικα και οι ξενοι δεν τρελαινονται με τη γριππη οπως μας κανουν εδω τα καναλια.Θα συμφωνησω μαζι σου ,και γω θα ηθελα μια παρεουλα στα ταξιδια μου
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου και καλώς ήρθες. Δεν είναι και η καλύτερη ιδέα να ψάχνεις παρέα σε μια κοινότητα τόσο ανοιχτή όπως είναι μια internet κοινότητα, καθώς δεν ξέρεις πού μπορεί να πέσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.805
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom